ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Żelazna pergola Unosider OTTOMEZZO Zobacz większe

Żelazna pergola Unosider OTTOMEZZO

KOD: 250sdunosiderottomezzo

ID: 241603

ProducentUnosider

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Unosider OTTOMEZZO

Żelazna pergola

Dane techniczne

m 3×2,5 do m 4×4 + przedłużki
(dostępny rozmiar niestandardowy)

Opis

Pergola Ottoemezzo charakteryzuje się czystym projektem, bez klasycznej dekoracji i bardzo solidną konstrukcją z kolumnami 60x60mm. Dzięki tym cechom posiada dach, który ma szerokie zastosowanie, także w obszarach metropolitalnych, które wymagają pewnej swobody architektonicznej. Warto zaznaczyć, że belka czołowa ze względu na konstrukcję daszka pełni funkcję odpływu wody deszczowej.

Tagi

UNOSIDER, Ottomezzo, Pergole, Zadaszenia i markizy ogrodowe, pergola, Pergole metalowe, Pergole żelazne, Pergole naścienne

Napisz opinię

Żelazna pergola Unosider OTTOMEZZO

Żelazna pergola Unosider OTTOMEZZO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek