ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Altana żelazna Unosider OTTOMEZZO Zobacz większe

Altana żelazna Unosider OTTOMEZZO

KOD: 250sdunosiderottomezzo

ID: 241602

ProducentUnosider

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Unosider OTTOMEZZO

Altana żelazna

Dane techniczne

od m 3×3 do m 4×4
(dostępny rozmiar niestandardowy)

Opis

Ta altana ma czyste linie i jest dostosowana do obszarów o wymiarach do 6x6m. Nadaje się do zakwaterowania zarówno w zastosowaniach mieszkaniowych, jak i biznesowych. Woda deszczowa jest gromadzona w belce obwodowej i spływa przez filary. Pozwala to na modułowe połączenie kilku struktur w celu stworzenia obszarów o znacznych rozmiarach w pełnej harmonii z otoczeniem.

Tagi

UNOSIDER, Ottomezzo, Mała architektura, Altany ogrodowe, Wyposażenie sklepów, Altany i ekrany na dehory, Zadaszenia i markizy ogrodowe, Altana, Ekran na dehory, Metalowe meble uliczne, Żelazne meble uliczne, Metalowe altany ogrodowe, Żelazne altany ogrodowe, Metalowe altany i ekrany na dehory, żelazne altany i ekrany na dehory

Napisz opinię

Altana żelazna Unosider OTTOMEZZO

Altana żelazna Unosider OTTOMEZZO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek