ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Przyścienna pergola żelazna Unosider NOVECENTO Zobacz większe

Przyścienna pergola żelazna Unosider NOVECENTO

KOD: 250sdunosidernovecento

ID: 241597

ProducentUnosider

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Unosider NOVECENTO

Przyścienna pergola żelazna

Dane techniczne

od 3×2,5 do 4×5 metrów + rozszerzenia
Dostępny rozmiar niestandardowy

Opis

Pergola o miękkich i eleganckich liniach do idealnej rozbudowy domu. Piękna, funkcjonalna konstrukcja, która jest niekwestionowaną gwiazdą naszej kolekcji i jest dostosowana do swojego domu. Wszystkie boki można zamknąć, jeśli zdecydujesz się stworzyć konstrukcję na wszystkie pory roku z zasłonami z gładkiego PCV lub zasłonami z oknami.

Tagi

UNOSIDER, Novecento, Pergole, Zadaszenia i markizy ogrodowe, pergola, Pergole metalowe, Pergole żelazne, Pergole naścienne, altanka, pergola, pergola, altanka

Napisz opinię

Przyścienna pergola żelazna Unosider NOVECENTO

Przyścienna pergola żelazna Unosider NOVECENTO

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek