ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wolnostojąca pergola aluminiowa Unosider Mood AVANT Zobacz większe

Wolnostojąca pergola aluminiowa Unosider Mood AVANT

KOD: 250sdunosidermoodavant

ID: 241574

ProducentUnosider

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Unosider Mood AVANT

Wolnostojąca pergola aluminiowa

Opis

Podążając za prostym i zasadniczym projektem altanki, pergole Mood i Mood Avant reprezentują dwa najbardziej wszechstronne modele w nowoczesnej kolekcji Unosider. Aluminiowa konstrukcja wsparta na profilach 60×60 mm posiada ręcznie rozsuwany daszek, który jednym ruchem można całkowicie otworzyć lub zebrać. Dach z baldachimem można przesuwać z lewej strony na prawą (lub z prawej na lewą), podczas gdy woda deszczowa spływa z przedniej belki pergoli (Mood) lub w kierunku mocowań ściennych podtrzymujących ramę przez 2 boczne belki pergoli (Mood przed). Obie pergole mogą mieć opcjonalne przesuwne boczne kurtyny i systemy oświetlenia LED.

Tagi

UNOSIDER, Mood, Pergole, Zadaszenia i markizy ogrodowe, pergola, Aluminiowe Pergole, Metalowe Pergole, Wolnostojące Pergole

Napisz opinię

Wolnostojąca pergola aluminiowa Unosider Mood AVANT

Wolnostojąca pergola aluminiowa Unosider Mood AVANT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek