ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Altana aluminiowa Unosider Mood Zobacz większe

Altana aluminiowa Unosider Mood

KOD: 250sdunosidermood

ID: 241572

ProducentUnosider

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Unosider Mood

Altana aluminiowa

Dane techniczne

od 3 x 3 do 5 x 4 m
Dostępny rozmiar niestandardowy

Opis

Czysty i esencjonalny design tej altany sprawia, że jest to jeden z najbardziej wszechstronnych modeli we współczesnej kolekcji Unosider. Aluminiowa rama podtrzymuje ręcznie składany zadaszenie, którym ludzie mogą sterować za pomocą prostego pręta ze stali nierdzewnej. Zadaszenie można zablokować z dowolnej strony, w zależności od tego, czy jest otwarte, czy zamknięte, za pomocą systemu magnesów. Dzięki sposobowi obcięcia zadaszenie jest wykonane tak, aby odprowadzać wodę deszczową po bokach.

Tagi

UNOSIDER, Nastrój, Mała architektura, Altany ogrodowe, Wyposażenie sklepów, Altany i ekrany na dehory, Zadaszenia i markizy ogrodowe, Altana, Ekran na dehor, Aluminiowe meble miejskie, Metalowe meble uliczne, Aluminiowe altany ogrodowe, Metalowe altany ogrodowe, Altany ogrodowe z Przesuwna pokrywa, Aluminiowe altanki i ekrany na dehory, Metalowe altany i ekrany na dehory

Napisz opinię

Altana aluminiowa Unosider Mood

Altana aluminiowa Unosider Mood

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek