ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Regulowany kwadratowy parasol ogrodowy mocowany do ściany z anodowanego aluminium Umbrosa Paraflex WALL Zobacz większe

Regulowany kwadratowy parasol ogrodowy mocowany do ściany z anodowanego aluminium Umbrosa Paraflex WALL

KOD: 250sdumbrosaparaflexwall

ID: 241401

Rok produkcji1999
ProjektantPeter Leleu
ProducentUmbrosa

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Umbrosa Paraflex WALL

Regulowany kwadratowy parasol ogrodowy mocowany do ściany z anodowanego aluminium

Dane techniczne

1,9 m (6')
2,3 m (6'7")

Opis

Paraflex© - Nic nie przebije wszechstronności ludzkiego ciała. W rezultacie w przypadku Paraflex inspirujemy się zwrotnością i siłą ludzkiego ramienia. Parasol zajmujący mało miejsca, bez podstawy i bez drążka, który daje możliwość stworzenia cienia w dowolnym miejscu za pomocą jednej, dwóch lub więcej parasoli, w zależności od potrzeb. Lekki i kompaktowy Paraflex zapewnia maksymalny zacienienie i jest wysoce odporny na wiatr.

Modele
W skład kolekcji Paraflex wchodzą 4 modele – 2 okrągłe: 270 i 300 cm oraz 2 kwadratowe: 190 i 230 cm. Parasole mogą być montowane zarówno na ścianie, jak i na maszcie, do 5 parasoli na 1 maszcie.

Tagi

Umbrosa, Paraflex, Parasole ogrodowe, Zadaszenia i markizy ogrodowe, Parasole ogrodowe, Aluminium Parasole ogrodowe, Metal Parasole ogrodowe, Aluminium anodowane Parasole ogrodowe, Parasole ogrodowe naścienne, Parasole ogrodowe regulowane, Parasole ogrodowe Square

Napisz opinię

Regulowany kwadratowy parasol ogrodowy mocowany do ściany z anodowanego aluminium Umbrosa Paraflex WALL

Regulowany kwadratowy parasol ogrodowy mocowany do ściany z anodowanego aluminium Umbrosa Paraflex WALL

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek