ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Parasol ogrodowy z regulacją pochylenia Umbrosa Eclipsum Zobacz większe

Parasol ogrodowy z regulacją pochylenia Umbrosa Eclipsum

KOD: 250sdumbrosaeclipsum

ID: 241389

Rok produkcji2011
ProjektantNG-architecte
ProducentUmbrosa

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Umbrosa Eclipsum

Parasol ogrodowy z regulacją pochylenia

Dane techniczne

Ø 3 m (9'10")

Opis

Eclipsum© — Przyciąga wzrok i parasol w jednym. Już podczas jej projektowania tworzenie cienia nie było jedynym celem Eclipsum. Eclipsum to obiekt projektowy, ze wszystkimi atutami funkcjonalnego parasola. Duży, elegancki pierścionek z designerskim żaglem przeciwsłonecznym oferuje kuszące, artystyczne widowisko i ożywczy klosz.

Tagi

Umbrosa, NG-architecte, Eclipsum, Parasole ogrodowe, Zadaszenia i markizy ogrodowe, Parasol ogrodowy, Stal nierdzewna Parasole ogrodowe, Metalowe Parasole ogrodowe, Przesunięte parasole ogrodowe, Regulowane parasole ogrodowe, Okrągłe parasole ogrodowe

Napisz opinię

Parasol ogrodowy z regulacją pochylenia Umbrosa Eclipsum

Parasol ogrodowy z regulacją pochylenia Umbrosa Eclipsum

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek