ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aluminiowa pergola przyścienna z regulowanymi żaluzjami Studio 66 COVER PLAIN Zobacz większe

Aluminiowa pergola przyścienna z regulowanymi żaluzjami Studio 66 COVER PLAIN

KOD: 250sdstudio66coverplain

ID: 238410

ProducentStudio 66

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Studio 66 COVER PLAIN

Aluminiowa pergola przyścienna z regulowanymi żaluzjami

Opis

COVER PLAIN to innowacyjny system zadaszenia, który chroni zarówno przed deszczem jak i słońcem. Może być montowany ze spadkiem mniejszym niż 1% i znajduje zastosowanie przede wszystkim jako zadaszenie zewnętrzne restauracji, pizzerii, lodów salony itp. w celu zagwarantowania odpowiedniej ochrony w przypadku złej pogody. Strefa zewnętrzna może być pokryta kilkoma modułami, dzięki czemu może pomieścić możliwą strefę dla palaczy. Zimą doskonale znosi każde warunki pogodowe, natomiast latem milimetrowo regulowane lamele można otworzyć aż do 90 stopni, co pozwala na naturalną cyrkulację powietrza. Powstały „efekt komina” gwarantuje przyjemne otoczenie nawet w bardzo parne dni. Ponadto, jeśli zamontowany jest czujnik, lamele zamkną się automatycznie w przypadku nieoczekiwanego deszczu.

Tagi

STUDIO 66, Pergole, Zadaszenia i markizy ogrodowe, pergole, Pergole aluminiowe, Pergole metalowe, Pergole naścienne, Pergole z regulowanymi żaluzjami, Pergole z napędem, pergole bioclimatiche, pergola bioclimatica, copertura bioclimatica orientabile, coperture bioclimatica orienta , pergola bioclimatica a lamelle orientabili

Napisz opinię

Aluminiowa pergola przyścienna z regulowanymi żaluzjami Studio 66 COVER PLAIN

Aluminiowa pergola przyścienna z regulowanymi żaluzjami Studio 66 COVER PLAIN

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek