ZADASZENIA, MARKIZY I PARASOLE OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aluminiowa pergola z napędem silnikowym z regulowanymi żaluzjami RGM CLIMAX BIG FLOW Zobacz większe

Aluminiowa pergola z napędem silnikowym z regulowanymi żaluzjami RGM CLIMAX BIG FLOW

KOD: 250sdrgmclimaxbigflow

ID: 229510

ProducentRGM

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
RGM CLIMAX BIG FLOW

Aluminiowa pergola z napędem silnikowym z regulowanymi żaluzjami

Dane techniczne

minimalny wymiar (dimensione minima): 500×200 cm
maksymalny wymiar (dimensione massima): 700×600 cm

Opis

Również CLIMAX FLOW występuje w wersji BIG, z 2 seriami lameli, które pozwalają pokryć tylko jedną pergolą bioklimatyczną większą powierzchnię.
Konstrukcję można wykonać od szerokości 500 cm i występu 200 cm, aż do pokrycia 700×600 cm. Jak cała rodzina Climax, również Big Flow może być łączony z innymi modułami, dzielącymi kolumny.

Szczegóły
Jak druga konstrukcja RGM, Climax Flow jest realizowany z profili ze stopu aluminium UNI 6060, akcesoriów wykonanych z aluminium oraz śruby ze stali nierdzewnej.

Standardowe kolory: RAL 9010, biały nieprzezroczysty, szary żelazo

Charakterystyka
- Większa sztywność strukturalna wyprowadzona z kolumny o przekroju 205 mm z systemem zbierania wody deszczowej powiększonym do 135 mm, co zapewnia lepszy odpływ wody w kierunku punktów zrzutu.
- przednie i tylne profile kompensacji z przekrojem powiększone o 100% z wkomponowaną wyściółką i korkami faterai, dla lepszego odbioru wody i przepływu do okapu bez interakcji.
- Nowy profil listwy z lepszym wyważeniem mas i wydajniejszą pracą okładzin zamykających.
- Nowy profil okapowy 130 mm z zaślepkami i możliwością zamontowania chlapacza uszczelniającego wewnętrzną stronę konstrukcji.
- Możliwość zainstalowania zmodernizowanych silników, które zapewniają lepszą płynność i sztywność w każdych warunkach pracy.
- Możliwość montażu firan podokapowych, drzwi przesuwnych oraz monobloków o głębokości 200 mm.

Akcesoria
- Przydatne H do przejścia 240 cm
- Pilot 6 kanałów z 42 funkcjami
- Dodatkowa kolumna
- Czujnik wiatru
- Czujnik deszczu
- Czujnik temperatury
- Czujnik śniegu (czujnik deszczu + czujnik temperatury)

Idealny klimat pod każdą szerokością geograficzną dzięki regulowanym listwom od 0 do 135 stopni, cichy system automatyczny, modułowość i różne konfiguracje.
Pergole bioklimatyczne z rodziny Climax dostosowują się do każdego projektu, modulując światło słoneczne i regulując przepływ powietrza, aby jak najlepiej wykorzystać warunki pogodowe i tworząc dostosowany mikroklimat.

Tagi

RGM, Pergole, Zadaszenia i markizy ogrodowe, pergole, Pergole aluminiowe, Pergole metalowe, Pergole z regulowanymi żaluzjami, Pergole wolnostojące, Pergole zmotoryzowane

Napisz opinię

Aluminiowa pergola z napędem silnikowym z regulowanymi żaluzjami RGM CLIMAX BIG FLOW

Aluminiowa pergola z napędem silnikowym z regulowanymi żaluzjami RGM CLIMAX BIG FLOW

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek