WYPOSAŻENIE SPA, ŁÓŻKA I FOTELE MASUJĄCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Łóżko spa Trona ONDA Zobacz większe

Łóżko spa Trona ONDA

KOD: 250sdtronaonda

ID: 241000

Rok produkcji2013
ProjektantChristian Tamburinelli
ProducentTrona
CenaCena od 1895.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Trona ONDA

Łóżko spa

Opis

ONDA by TRONA to łóżko wellness do Twojego luksusowego SPA, basenu i stref relaksu na świeżym powietrzu. Wykonane z najlepszej jakości tkanin, każde relaksujące łóżko jest ręcznie robione z dbałością, aby zapewnić Ci najlepszą wydajność i styl.

TRONA to marka włoskiego designu, idealna do wnętrz i na zewnątrz, o najlepszej jakości hand-Made in Italy.

Kolekcja SPA & Relax obejmuje łóżko wellness oraz akcesoria do wnętrz i na zewnątrz. Dedykowany jest do SPA i Resortów, gdzie relaks klienta gwarantuje unikalny, ergonomiczny design, który zachowuje swoją jakość przez lata.

Tagi

Trona, Christian Tamburinelli, Spa & Resorts, Spa i wellness, Łóżka spa, Sprzęt spa, łóżko spa, Skórzane łóżka spa, Łóżka spa z ekoskóry, Łóżka spa z chromoterapią, Sprzęt spa ze skóry, Sprzęt spa ze skóry ekologicznej, łóżko wellness, łóżka wellness

Napisz opinię

Łóżko spa Trona ONDA

Łóżko spa Trona ONDA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek