WYPOSAŻENIE SPA, ŁÓŻKA I FOTELE MASUJĄCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Łóżko spa z chromoterapią Trona DUNA Zobacz większe

Łóżko spa z chromoterapią Trona DUNA

KOD: 250sdtronaduna

ID: 240999

Rok produkcji2013
ProjektantChristian Tamburinelli
ProducentTrona
CenaCena od 1895.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Trona DUNA

Łóżko spa z chromoterapią

Opis

DUNA to klasyczne łóżko wellness dla SPA, hoteli, kurortów i obszarów zewnętrznych, zapewniające relaks. Każde łóżko wellness jest wykonane ręcznie we Włoszech z najlepszej wodoodpornej i ognioodpornej ekoskóry. Jej konstrukcja zapewnia relaks i ergonomię po i przed każdym zabiegiem.

TRONA to marka włoskiego designu, idealna do wnętrz i na zewnątrz, o najlepszej jakości hand-Made in Italy.

Kolekcja SPA & Relax obejmuje łóżko wellness oraz akcesoria do wnętrz i na zewnątrz. Dedykowany jest do SPA i Resortów, gdzie relaks klienta gwarantuje unikalny, ergonomiczny design, który zachowuje swoją jakość przez lata.

Tagi

Trona, Christian Tamburinelli, Spa & Resorts, Spa i wellness, Łóżka spa, Sprzęt spa, łóżko spa, Skórzane łóżka spa, Łóżka spa z ekoskóry, Łóżka spa z chromoterapią, Sprzęt spa ze skóry, Sprzęt spa ze skóry ekologicznej, łóżko wellness, łóżka wellness, spa, spa, relaks, komfort, projektowanie spa, spa designerskie, spa designerskie, relaks spa, hotel, spa hotelowe, hotel spa, ośrodek spa, ośrodek hotelowy

Napisz opinię

Łóżko spa z chromoterapią Trona DUNA

Łóżko spa z chromoterapią Trona DUNA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek