WYPOSAŻENIE SPA, ŁÓŻKA I FOTELE MASUJĄCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Łóżko spa z chromoterapią Starpool Zerobody Zobacz większe

Łóżko spa z chromoterapią Starpool Zerobody

KOD: 250sdstarpoolzerobody

ID: 237967

ProducentStarpool

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Starpool Zerobody

Łóżko spa z chromoterapią

Opis

Zerobody, nowicjusz w Starpool, jest bramą do najlepszych doświadczeń pływania na sucho. Ten innowacyjny produkt w bardziej elastyczny sposób uwydatnia zalety tradycyjnych zbiorników pływających; można go używać wszędzie io każdej porze, ponieważ nie ma potrzeby kontaktu z wodą.
Z Zerobody doświadczenie wellness jest tak samo łatwiejsze jak leżenie w łóżku. Nie musisz się zmoczyć. Nie musisz się rozbierać. Zerobody po prostu uwolni Cię od stresu i grawitacji.
Wystarczy położyć się na Zerobody: sztywny panel obniża się, a Twoje ciało zostanie owinięte w miękki i letni uścisk, dzięki 400 litrom wody o podstawowej temperaturze zawartej w innowacyjnej membranie. Twoje doświadczenie unoszenia się na sucho zaczyna się; dobór kolorów oraz opcjonalny masaż lędźwiowy sprawią, że będzie to jeszcze bardziej niezapomniane.

Tagi

STARPOOL, Spa & wellness, Łóżka spa, Sprzęt spa, łóżko spa, Łóżka spa z chromoterapią

Napisz opinię

Łóżko spa z chromoterapią Starpool Zerobody

Łóżko spa z chromoterapią Starpool Zerobody

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek