WYPOSAŻENIE SPA, ŁÓŻKA I FOTELE MASUJĄCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Umywalka do stóp A. e T. Italia SANI3 Zobacz większe

Umywalka do stóp A. e T. Italia SANI3

KOD: 250sda.et.italiasani3

ID: 154597

ProducentA. e T. Italia

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
A. e T. Italia SANI3

Umywalka do stóp

Opis

Sani3 to wanna z hydromasażem zaprojektowana specjalnie dla dobrego samopoczucia stóp. Jego elegancki i stonowany design, oczywiście wraz z jego specyficzną funkcją, czyni go wyjątkowym i innowacyjnym obiektem w nowoczesnej łazience. Nowa kąpiel stóp Sani3 jest owocem ekskluzywnego know-how i ciągłej ewolucji AeT Italia, ukierunkowanej na zaspokojenie najbardziej wymagających Klientów. To kolejny znak zaangażowania, z jakim firma proponuje rozwiązania, które zawsze spełniają oczekiwania, patrząc w przyszłość. Z wartością dodaną jakości gwarantowaną przez AeT Italia. Sani3 tonizuje i rozluźnia stopy, rozluźnia mięśnie, wspomaga krążenie. Jego ciągłe używanie pozwala odzyskać pełnię dobrego samopoczucia: niezwykłego sojusznika.

Tagi

A. e T. Italia, Spa & wellness, Sprzęt spa, Umywalki do stóp, umywalka do stóp, lavapiedi, za pedicure

Napisz opinię

Umywalka do stóp A. e T. Italia SANI3

Umywalka do stóp A. e T. Italia SANI3

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek