WSPARCIE DOZOWNIKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wspornik mosiężny do dozownika Gessi Rettangolo Zobacz większe

Wspornik mosiężny do dozownika Gessi Rettangolo

KOD: 250sd20804

ID: 192281

Rok produkcji2002
ProjektantProspero Rasulo
ProducentGessi

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Gessi Rettangolo

Wspornik mosiężny do dozownika

Opis

Rettangolo to uchwyt na dozownik wykonany z mosiądzu, dostępny w różnych wykończeniach.

Podstawowe i czyste piękno rygorystycznych prostokątnych form uprawnia Rettanglo do bycia ikoną designu. Ta kolekcja Gessi otworzyła drogę do niezbędnej elegancji kwadratowych i minimalistycznych form wyposażenia łazienek; formy, których nikt wcześniej nie odważył się ani nawet sobie nie wyobrażał.

Tagi

Gessi, Prospero Rasulo, Rettangolo, Akcesoria łazienkowe, Sanitariaty i kontrola dostępu, Wspornik pod dozowniki, Wspornik pod dozownik, Wspornik do dozownika, Metalowe Sanitariaty i kontrola dostępu, Mosiądz Sanitariaty i kontrola dostępu, Wspornik metalowy do dozowników, Mosiądz Wspornik do dozowników

Napisz opinię

Wspornik mosiężny do dozownika Gessi Rettangolo

Wspornik mosiężny do dozownika Gessi Rettangolo

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek