WSPARCIE DOZOWNIKA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dozownik ścienny z dostawą pedałową Alchemilla FOD Zobacz większe

Dozownik ścienny z dostawą pedałową Alchemilla FOD

KOD: 250sdalchemillafod

ID: 156481

Rok produkcji2021
ProjektantSimona Baccanti
ProducentAlchemilla

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Alchemilla FOD

Dozownik ścienny z dostawą pedałową

Dane techniczne

Wys. 106 x 6 x 3 cm
Ø 6,7 cm
2.979 kg

Opis

Uchwyt dozownika Fod, wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w system antykradzieżowy, umieszczany na ścianie i umożliwiający dozowanie żelu dezynfekującego za pomocą pedału, gwarantuje maksymalną higienę bez kontaktu z rękami . Dostępne w klasycznym, polerowanym chromie i polerowanym lub satynowym czarnym chromie oraz w wersji polerowanej lub satynowo-złotej, złotej i 24-karatowym różowym złocie.

Została stworzona do umieszczenia w luksusowych kontekstach mieszkaniowych oraz w kontakcie z publicznością, gdzie potrzeba higieny zawsze łączy się z najwyższą satysfakcją użytkownika. prosta aplikacja na ścianie oszczędza cenną podłogę i miejsce na stole, unikając nieprzyjemnego bałaganu w butelkach z żelem odkażającym w pokojach.

Zalety:
• Szybki i łatwy montaż na dowolnym słupie lub ścianie, nawet w płycie gipsowo-kartonowej, za pomocą dwóch kołków rozporowych (w zestawie).
• Poszanowanie przestrzeni już umeblowanych pokoi, bez konieczności modyfikowania aranżacji istniejących mebli i dodatków wyposażenia; zapewnienie oszczędności miejsca już na etapie projektowania środowiska.
• Łatwe wkomponowanie w dowolny kontekst umeblowania dzięki podstawowemu projektowi i współczesnym wykończeniom; funkcja antykradzieżowa zapobiegająca kradzieży butelki, dzięki czemu idealnie nadaje się do umieszczenia w miejscach mających kontakt z publicznością.
• Odporność i trwałość gwarantowana w pomieszczeniach, nawet przy częstym kontakcie z wodą i wilgocią.

Tagi

Alchemilla, Simona Baccanti, Akcesoria łazienkowe, Meble hotelowe, Akcesoria łazienkowe hotelowe, Sanitariaty i kontrola dostępu, Podstawka pod dozowniki, Podstawka hotelowa pod dozowniki, Akcesoria łazienkowe hotelowe, podstawka pod dozownik, Podstawka pod dozownik, podstawka pod dozowniki, Stal nierdzewna Akcesoria łazienkowe hotelowe , Metal Akcesoria łazienkowe hotelowe, Stal nierdzewna Sanitariaty i kontrola dostępu, Metal Sanitariaty i kontrola dostępu, Stal nierdzewna Podstawka pod dystrybutory, Metalowa podstawka pod dystrybutory, Na kontrakt, Stal nierdzewna Hotelowa podstawka pod dystrybutory, Metal Hotelowa podstawka pod dystrybutory

Napisz opinię

Dozownik ścienny z dostawą pedałową Alchemilla FOD

Dozownik ścienny z dostawą pedałową Alchemilla FOD

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek