WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bukowy wieszak na ubrania Toscanini Su Misura_WALK IN CLOSET Zobacz większe

Bukowy wieszak na ubrania Toscanini Su Misura_WALK IN CLOSET

KOD: 250sdtoscaninisumisura_walkincloset

ID: 240753

ProducentToscanini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini Su Misura_WALK IN CLOSET

Bukowy wieszak na ubrania

Dane techniczne

38-51 cm

Opis

Kolekcja SuMisura z drewna bukowego to najlepiej sprzedająca się linia wieszaków Toscanini. Dostępne w naturalnym woskowanym wykończeniu, orzech Canaletto lub wenge oraz srebrne i złote elementy metalowe; z 6 męskimi i 7 damskimi modelami, które mogą być wyposażone w antypoślizgowe pręty, klipsy, aksamitne flokowane ramiona i klipsy do paska na ramię. Stanowi najlepszą ofertę pod względem szytej na miarę garderoby prywatnych luksusowych rezydencji: z wieszakiem na marynarkę Marcello Giacca, dostępną w 7 różnych rozmiarach, od 38 cm do 51 cm. Wszystkie wieszaki na ubrania z linii SuMisura można spersonalizować za pomocą grawerowanych laserowo inicjałów.

Kolekcja SuMisura z drewna bukowego to najlepiej sprzedająca się linia wieszaków Toscanini. Dostępne w naturalnym woskowanym wykończeniu, orzech Canaletto lub wenge ze srebrnymi lub złotymi elementami metalowymi; składa się z 6 modeli męskich i 7 damskich, które mogą być wyposażone w paski antypoślizgowe, klipsy, aksamitne flokowane ramiona i klipsy do paska na ramię. Stanowi najlepszą ofertę pod względem szytej na miarę garderoby prywatnych luksusowych rezydencji: z wieszakiem na marynarkę Marcello Giacca, dostępną w 7 różnych rozmiarach, od 38 cm do 51 cm. Wszystkie wieszaki na ubrania z linii SuMisura można spersonalizować za pomocą grawerowanych laserowo inicjałów.

Tagi

Toscanini, SU MISURA, wieszaki na ubrania, przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na ubrania, wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, wieszaki na ubrania z drewna, wieszaki na ubrania z drewna, wieszak, wieszak na płaszcze, wieszaki, akcesoria, wieszak na akcesoria, szafa, garderoba, garderoba, organizacja , wieszak drewniany, wieszak z drewna bukowego

Napisz opinię

Bukowy wieszak na ubrania Toscanini Su Misura_WALK IN CLOSET

Bukowy wieszak na ubrania Toscanini Su Misura_WALK IN CLOSET

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek