WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA WITH CLIPS Zobacz większe

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA WITH CLIPS

KOD: 250sdtoscaninistellawithclips

ID: 240735

ProducentToscanini
CenaCena od 46.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini STELLA WITH CLIPS

Wieszak na ubrania z pleksiglasu

Dane techniczne

cm 38×1,5

Opis

Stella Gonna/Pantaloni cm 38×1,5 – Wieszak na spodnie/spódnicę z przeźroczystej pleksi, klipsy F i T chrome hook T hook.
Z przezroczystej pleksi, z praktycznymi klipsami, Stella do Spódniczek/Spodni nadaje szafie lekkości i funkcjonalności.
8 szt.

Oczaruje Cię magia kolekcji Stella.
Przezroczyste wieszaki z pleksiglasu mają efektowny akcent, który ozdabia najbardziej luksusowe garderoby elegancką grą światła i przezroczystości. Na życzenie można je spersonalizować w wybranych przez Ciebie kolorach, aby idealnie pasowały do Twojej garderoby. Wszystkie wieszaki z tej kolekcji można spersonalizować za pomocą grawerowanych laserowo inicjałów.

Tagi

Toscanini, STELLA PLEXI, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Wieszak na ubrania, Wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, Wieszaki na ubrania z pleksiglasu, Wieszaki na ubrania ze szkła akrylowego

Napisz opinię

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA WITH CLIPS

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA WITH CLIPS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek