WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA JACKET Zobacz większe

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA JACKET

KOD: 250sdtoscaninistellajacket

ID: 240732

ProducentToscanini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini STELLA JACKET

Wieszak na ubrania z pleksiglasu

Dane techniczne

43 x 5 cm (mężczyzna / uomo)
37 x 5 cm (kobieta / donna)

Opis

Stella Jacket to główny wieszak z kolekcji Stella z luksusowej przezroczystej pleksi. Dostępny w rozmiarze męskim 43 x 5 cm lub rozmiarze damskim 37 x 5 cm. Z metalowymi częściami w kolorze złotym lub srebrnym, dostępny z antypoślizgową welurową listwą lub klipsami. Możliwość personalizacji za pomocą grawerowanych laserowo inicjałów.

Będziesz zachwycony magią kolekcji Stella.
Przezroczyste wieszaki z pleksiglasu mają efektowny akcent, który ozdabia najbardziej luksusowe garderoby elegancką grą światła i przezroczystości. Na życzenie można je spersonalizować w wybranych przez Ciebie kolorach, aby idealnie pasowały do Twojej garderoby. Wszystkie wieszaki z tej kolekcji można spersonalizować za pomocą grawerowanych laserowo inicjałów.

Tagi

Toscanini, STELLA PLEXI, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na ubrania, Wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, Wieszaki na ubrania z pleksiglasu, Wieszaki na ubrania ze szkła akrylowego, wieszak, wieszak na ubrania, wiszące, akcesoria, uchwyt na akcesoria, szafa, garderoba, garderoba, zorganizuj, wieszak z plexi

Napisz opinię

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA JACKET

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA JACKET

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek