WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA ACCESSORIES Zobacz większe

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA ACCESSORIES

KOD: 250sdtoscaninistellaaccessories

ID: 240731

ProducentToscanini
CenaCena od 51.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini STELLA ACCESSORIES

Wieszak na ubrania z pleksiglasu

Dane techniczne

owalny 11×13 x 1,5 cm – średnica otworu 7,5 cm

Opis

Stella Accessori, pleksi przezroczysta, T chromowany hak z zapadką.
Akcesoria Stella są pełne blasku i fascynujących refleksji. Pasuje do każdej szafy na szaliki i chusty.
6 szt.

Będziesz zachwycony magią kolekcji Stella.
Przezroczyste wieszaki z pleksiglasu mają efektowny akcent, który ozdabia najbardziej luksusowe garderoby elegancką grą światła i przezroczystości. Na życzenie można je spersonalizować w wybranych przez Ciebie kolorach, aby idealnie pasowały do Twojej garderoby. Wszystkie wieszaki z tej kolekcji można spersonalizować za pomocą grawerowanych laserowo inicjałów.

Tagi

Toscanini, STELLA PLEXI, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, Wieszak na ubrania, Wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, Wieszaki na ubrania z pleksiglasu, Wieszaki na ubrania ze szkła akrylowego

Napisz opinię

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA ACCESSORIES

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA ACCESSORIES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek