WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA GIFT BOXES Zobacz większe

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA GIFT BOXES

KOD: 250sdtoscaninistellagiftboxes

ID: 240719

ProducentToscanini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini STELLA GIFT BOXES

Wieszak na ubrania z pleksiglasu

Dane techniczne

cm 43x1,5

Opis

Bogaty w przepych i fascynujące refleksy, materiał ten doskonale komponuje się z każdą garderobą.
Stella Camicia, cm 43x1,5, przezroczysta pleksi, wycięte nacięcia i chromowany haczyk.

Na Boże Narodzenie spersonalizowane wieszaki Toscanini, wykonane we Włoszech z drewna bukowego, dębowego i cedrowego lub z pleksiglasu, są użytecznym i wysokiej jakości prezentem dla mężczyzn, kobiet i dzieci.
Zawieszki można spersonalizować Twoimi inicjałami i wysłać bezpośrednio do odbiorcy w eleganckim pudełku upominkowym. Odkryj wszystkie kolekcje.

Tagi

Toscanini, LUKSUSOWE WIESZAKI PUDEŁKA NA PREZENTY, wieszaki na ubrania, przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na ubrania, wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, wieszaki na ubrania z pleksiglasu, wieszaki na ubrania ze szkła akrylowego, wieszak, wieszak na płaszcze, wiszące, akcesoria, uchwyt na akcesoria, szafa, szafa, spacer w szafa, organizacja, wieszak z plexi

Napisz opinię

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA GIFT BOXES

Wieszak na ubrania z pleksiglasu Toscanini STELLA GIFT BOXES

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek