WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Dębowy wieszak na ubrania Toscanini MARCELLO SKIRT/TROUSERS WITH BAR Zobacz większe

Dębowy wieszak na ubrania Toscanini MARCELLO SKIRT/TROUSERS WITH BAR

KOD: 250sdtoscaninimarcelloskirt/trouserswithbar

ID: 240710

ProducentToscanini
CenaCena od 43.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini MARCELLO SKIRT/TROUSERS WITH BAR

Dębowy wieszak na ubrania

Dane techniczne

cm 38×1,2

Opis

Marcello Gonna/Pantaloni cm 38×1,2 – Wieszak na spodnie z woskowanego drewna dębowego, haczyk P szczotkowany brąz na mosiądzu, 14/a flokowana jasna norka.
Idealny do utrzymania porządku w spodniach.
8 szt.

Cienkie linie i nowoczesny design. Lekkość i stabilność. Wieszaki z kolekcji Light Design to przykład stylu i nowoczesności, który upiększy najbardziej ambitne i wymagające garderoby. Dostępne z drewna bukowego barwionego w kolorze mlecznym lub hebanowym oraz w dwóch ekskluzywnych esencjach amerykańskiego orzecha Canaletto i dębu z 3 metalowymi wykończeniami: szampanem, polerowanym czarnym chromem i szczotkowanym brązem na mosiądzu. W kolekcji znajdują się 3 modele wieszaków na ubrania, które można wyposażyć w aksamitne drążki, klipsy lub antypoślizgowe welurowe flock oraz elastyczne klipsy mocujące. Możliwość personalizacji za pomocą grawerowanych laserowo inicjałów.

Tagi

Toscanini, LIGHT DESIGN, wieszaki na ubrania, przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na ubrania, wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, wieszaki na ubrania z drewna, wieszaki na ubrania z drewna dębowego

Napisz opinię

Dębowy wieszak na ubrania Toscanini MARCELLO SKIRT/TROUSERS WITH BAR

Dębowy wieszak na ubrania Toscanini MARCELLO SKIRT/TROUSERS WITH BAR

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek