WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci Toscanini MARINA Zobacz większe

Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci Toscanini MARINA

KOD: 250sdtoscaninimarina

ID: 240693

ProducentToscanini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini MARINA

Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci

Dane techniczne

28 x 0,7 cm

Opis

Marina cm 28×0,7 – Dziecięcy wieszak górny z surowego drewna bukowego, hak P chromowany z ręcznie malowaną główką Pinokia.

Tagi

Toscanini, I BAMBINI - PINOKIO, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na ubrania, Wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, Wieszaki na ubrania z drewna, Wieszaki na ubrania z drewna bukowego

Napisz opinię

Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci Toscanini MARINA

Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci Toscanini MARINA

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek