WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci Toscanini BICE Zobacz większe

Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci Toscanini BICE

KOD: 250sdtoscaninibice

ID: 240692

ProducentToscanini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini BICE

Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci

Dane techniczne

cm 35 x 4

Opis

Bice 35 x 4 cm to wieszak z surowego drewna bukowego z kolekcji I Bambini. Ręcznie malowana dekoracja w kształcie Pinokia sprawia, że jest to nie tylko funkcjonalny, ale także zabawny przedmiot. Podobnie jak inne wieszaki w kolekcji, można ją spersonalizować imieniem lub inicjałami dzieci.

Tagi

Toscanini, I BAMBINI - PINOKIO, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na ubrania, Wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, Wieszaki na ubrania z drewna, Bukowe wieszaki na ubrania, wieszak, wieszak na ubrania, wiszące, akcesoria, uchwyt na akcesoria, szafa, garderoba, garderoba , zorganizuj, wieszak drewniany, wieszak z drewna bukowego, wieszak na dziecko, wieszak dla dzieci

Napisz opinię

Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci Toscanini BICE

Bukowy wieszak na ubrania dla dzieci Toscanini BICE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek