WIESZAKI NA UBRANIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bukowy wieszak na ubrania Toscanini MARINA&MATILDE - 40 PCS Zobacz większe

Bukowy wieszak na ubrania Toscanini MARINA&MATILDE - 40 PCS

KOD: 250sdtoscaninimarina&matilde-40pcs

ID: 240690

ProducentToscanini

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Toscanini MARINA&MATILDE - 40 PCS

Bukowy wieszak na ubrania

Dane techniczne

Przystań cm 28×0,7
Matylda cm 28×1

Opis

Honey&Bear – Pudełko 40 szt.: 20 Marina cm 28 bez akcesoriów + 20 Matilde cm 28 z klipsami R, surowe drewno bukowe, chromowane elementy metalowe, logo Honey&Bear.

Tagi

Toscanini, I BAMBINI - HONEY AND BEAR, Wieszaki na ubrania, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na ubrania, Wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, Wieszaki na ubrania z drewna, Wieszaki na ubrania z drewna bukowego

Napisz opinię

Bukowy wieszak na ubrania Toscanini MARINA&MATILDE - 40 PCS

Bukowy wieszak na ubrania Toscanini MARINA&MATILDE - 40 PCS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek