WIADRO NA LÓD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Plastikowe wiaderko do lodu Smart And Green FRESH Zobacz większe

Plastikowe wiaderko do lodu Smart And Green FRESH

KOD: 250sdBI11016EUS

ID: 237446

ProducentSmart And Green

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Smart And Green FRESH

Plastikowe wiaderko do lodu

Dane techniczne

Ø33 H28 cm

Opis

Fresh to świetlisty i ładowalny kubeł na lód, jego nastrojowe światło nadaje mu bardzo oryginalny styl i natychmiast tworzy wyjątkową atmosferę.
Jest wyposażony w technologię Bluetooth Mesh, dzięki której ten ładowalny kubełek na lód zapali się zawsze i wszędzie, gdzie tylko zechcesz. Ponadto oświetlenie wnętrza LED RGB tworzy wyjątkową atmosferę dzięki kolorom i światłu, a można nim sterować za pomocą aplikacji Smartmesh. Podobnie jak wszystkie produkty Smart i Green, Fresh jest dostarczany ze stacją ładującą.

Dane techniczne
LED: 1 biała dioda LED i 4 kolorowe diody LED
Technologia: BULBLITE-MESH
Żywotność diody LED: 40 000 godzin
Maksymalna jasność: 90 Lumeny
Żywotność baterii: 6 do 8 godzin
Czas ładowania: 6 godzin
Bateria: 3,7 V 850 mAh
Pobór mocy: 0,5 W
Wejście: 110- 240VAC 50-60Hz
Wyjście: 4,2VDC
IP 68

Tagi

Inteligentne i zielone, oryginalne, akcesoria do gotowania, wiaderka na lód, wiaderko na lód, wiaderka na lód w stylu współczesnym, plastikowe wiaderka na lód

Napisz opinię

Plastikowe wiaderko do lodu Smart And Green FRESH

Plastikowe wiaderko do lodu Smart And Green FRESH

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek