WAZA DO ZUPY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ceramiczna miska do zupy z chochlą MikroDesign NADER Zobacz większe

Ceramiczna miska do zupy z chochlą MikroDesign NADER

KOD: 250sdmikrodesignnader

ID: 213623

Rok produkcji2015
ProjektantDenis Santachiara
ProducentMikroDesign
CenaCena od 353.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
MikroDesign NADER

Ceramiczna miska do zupy z chochlą

Dane techniczne

W 14 cm x Ø 22 cm x P 30 cm (misa z pokrywką)
L 25 cm x P 9,5 cm (chochla)

Opis

Nader to zoomorficzna miska do zupy składająca się z trzech części: miski, pokrywki i chochli. Mebel jest wykonany ręcznie z ceramiki szkliwionej.

Tagi

MikroDesign, Denis Santachiara, Wazy do zup, Akcesoria stołowe, Wazy do zup, Ceramiczne Wazy do zup, Materiały ceramiczne Wazy do zup, art design, design, made in Italy, arte della tavola, artigianato, ceramika, zoomorfizm

Napisz opinię

Ceramiczna miska do zupy z chochlą MikroDesign NADER

Ceramiczna miska do zupy z chochlą MikroDesign NADER

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek