TACA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Okrągła taca korkowa Vitra CORK BOWL Zobacz większe

Okrągła taca korkowa Vitra CORK BOWL

KOD: 250sdvitracorkbowl

ID: 244092

Rok produkcji2020
ProjektantJasper Morrison
ProducentVitra
CenaCena od 130.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Vitra CORK BOWL

Okrągła taca korkowa

Opis

Wykonane z czystego korka miski korkowe (2020) autorstwa Jaspera Morrisona są dostępne w dwóch rozmiarach i mogą być używane jako płytkie miski lub tace.
Korek jest surowcem odnawialnym, który jest zgodny z zaangażowaniem firmy Vitra w zrównoważony rozwój.
Miski korkowe są wykonane z gruboziarnistego korka pochodzącego z recyklingu, którego powierzchnia jest zaznaczona nacięciami i różnymi kolorami, podkreślając naturalne właściwości tego najwyższej jakości materiału. Każda miska z korka ma żywy, niepowtarzalny wzór.

Tagi

Vitra, Jasper Morrison, rodzina korków, akcesoria do stołów jadalnych, tace, taca, tace drewniane, tace korkowe, tace z drewna konstrukcyjnego, tace okrągłe

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek