SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Zava Slices -S Zobacz większe

Lampa wisząca Zava Slices -S

KOD: 250sdzavaslices-s

ID: 97972

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantMariam Ayvazyan
ProducentZava
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Zava Slices

Metalowa lampa wisząca z bezpośrednim światłem

Projektant: Mariam Ayvazyan
Rodzaj: Lampa wisząca

Dane techniczne

piccola / mały: ø 22 x wys. 41 mm. wielki / duży: ø 37 x wys. 70 mm

Mariam Ayvazyan

Mariam Ayvazyan - zdjęcie projektantaNazywam się Mariam Ayvazyan. Ukończyłem studia magisterskie z architektury i projektowania na Państwowym Uniwersytecie Architektury i Budownictwa w Erywaniu w 2008 roku. W ostatnich latach mojej edukacji skoncentrowałem się na Bio-Architekturze, która łączy sztukę i naukę w projektowaniu budynków i przestrzeni. Przykładem może być mój projekt magisterski, krematorium.
Wiedza i doświadczenie, które zdobyłem przez lata, pozwala mi bardzo wyraźnie przekazywać pomysły i koncepcje członkom zespołu lub klientom. Potrafię być silnym liderem zespołu, który kreatywnie i produktywnie rozwiązuje wyzwania. Przy moim obecnym poziomie wiedzy jestem cennym zasobem dla każdego zespołu.
Zapraszam do odwiedzenia mojego sklepu internetowego tutaj
Możesz kupić tę lampę w moim sklepie internetowym
https://www.Etsy .com/twoje/sklepy/MADEinLOVEDESIGN/panel/aktywność?ref=db_tab

Tagi

ZAVA, Mariam Ayvazyan, Plastry, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek