SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca &Tradition Utzon Ju1 Zobacz większe

Lampa wisząca &Tradition Utzon Ju1

KOD: 250sd&traditionutzonju1

ID: 94040

Rok produkcji1947
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJørn Utzon
Producent&Tradition
MateriałMetal
Kraj pochodzeniaDania
CenaCena od 250.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
&Tradition Utzon Ju1

Metalowa lampa wisząca

Projektant: Jørn Utzon
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 1947

Dane techniczne

ø : 22 mm /8,7 cala, wys. 23 mm /9,1 cala
waga
1,4 kg

Opis

Dla zdobywcy nagrody Pritzkera architekta Jørna Utzona, rysunki inżynierskie jego ojca wywołały trwającą całe życie fascynację statkami. Takie zainteresowanie ilustruje wisior Utzon JU1, którego charakterystyczny kształt kołnierza i ostre linie nawiązują do przemysłowej sylwetki statku. Po raz pierwszy wydany w 1947, Utzon jest teraz dostępny w trzech wersjach: mosiądz; biały; oraz oryginalny model z dzielonym kolorem, wykonany z lakierowanego mosiądzu i stali.

Proces produkcyjny
Metalowe odcienie są wykonane z połączenia głębokiego tłoczenia i wirowania

Środowisko
W pomieszczeniach( ccc333)
Materiał
Lakierowany metal, 4-metrowy przewód tekstylny

Kolory
Biały
Mosiądz
Mosiądz i biały

Specyfikacja techniczna
Napięcie 220 -240V – 50Hz, IP20, Klasa II

Źródło światła i klasa efektywności energetycznej
E27 Max 60 Watt
Oprawa jest kompatybilna z żarówkami o klasie energetycznej: A++ – E
Żarówka nie jest w zestawie. W zestawie baldachim

Długość kabla
400cm/157,5in

Certyfikaty
CE, LVD, RoHs

Instrukcje czyszczenia
Czyścić miękką, suchą szmatką. Zawsze wyłączaj zasilanie elektryczne przed czyszczeniem

Jørn Utzon

Jørn Utzon - zdjęcie projektantaJørn Utzon (Kopenaga, 9 kwietnia 1918 – 29 listopada 2008) è stato un architetto dunise. Figlio di un rinomato architetto navale di Aalborg, 18 anni comincia a collaborare con suo padre disegnando barche. Napisz wszystkie Akademie Reale di Belle Arti w Kopenhadze dove studia architettura. Dopo essersi laureato nel 1942, si trasferisce in Svezia (perché paese neutrale durante la seconda guerra mondiale) a Stoccolma. Partia na Finlandia gołębica pracy w studio Alvara Aalto, który łączył Gunnara Asplunda i Franka Lloyda Wrighta, który wpłynął na światową robotę. Alla fine della guerra torna z rodziną w Danimarca i we własnym studio. In questi anni viaggia molto, soprattutto w Ameryce (Messico, Stati Uniti) e w Azji (Cina, Giappone, Indie). Nel 1947 lavora per alcuni mesi w Maroku; Kontrola nad architekturą islamską przeciwko grypie decydującej o pracy.
W 1957 r. wygrał nagrodę dla opery w Sydney w Australii, gołąb w 1962 r. przeniósł się na kolejny sukces. Pozbądź się wielu problemów z zaangażowaniem się w poszukiwanie kosztów i porzucenia programu w 1966 r. i pozbądź się Australii. Projekt, który ma wiele zmian w projektach Utzon, został ogłoszony przez Petera Halla, Davida Littlemore'a i Lionela Todda. L'Opera House oficjalnie zainaugurowała swoją działalność 23 października 1973 r. z czasów królowej Elisabetta II.
Partia od 1985 r. z udziałem Jana i Kima połączyła się ze współpracą z ludźmi i od czasu Jørn Utzon i ceremonii święceń pracownia Utzon Architekci. Sono statystycznie inkarnuje rozwój i restaurację opery w Sydney, a także przygotowuje się do ukończenia studiów stażowych.
Podczas trwania kariery zawodowej Utzon ma szereg międzynarodowych osiągnięć naukowych w dziedzinie rozwoju. Arti del Disegno i otrzymał medal Alvara Aalto, Premio Sonning, Premio Wolf, Legion d'Onore France e, korona zawodowa, w 2003 r., był laureatem prestiżowej nagrody Premio Pritzker.

Tagi

&TRADYCJA, Jørn Utzon, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca &Tradition Utzon Ju1

Lampa wisząca &Tradition Utzon Ju1

Dla zdobywcy nagrody Pritzkera architekta Jørna Utzona, rysunki inżynierskie jego ojca wywołały trwającą całe życie fascynację statkami. Takie zainteresowanie ilustruje wisior Utzon JU1, którego charakterystyczny kształt kołnierza i ostre linie nawiązują do przemysłowej sylwetki statku. Po raz pierwszy wydany w 1947 r., Utzon jest teraz dostępny w trzech wersjach: mosiężna: biała: i oryginalnym modelu podzielonego koloru, wykonanym z lakierowanego mosiądzu i stali. Proces produkcji Metalowe klosze są wykonane z połączenia głębokich rysunek i przędzenie Środowisko W pomieszczeniach Materiał Lakierowany metal, 4 metrowy przewód materiałowy Kolory Biały Mosiądz Mosiądz i Biały Specyfikacja techniczna Napięcie 220-240V – 50Hz, IP20, Klasa II Źródło światła i klasa efektywności energetycznej E27 Max 60 Watt Oprawa jest kompatybilna z żarówkami o klasie energetycznej: A++ – E Żarówka nie jest w zestawie. W zestawie baldachim Długość przewodu 400 cm/157,5 cala Certyfikaty CE, LVD, RoHs Instrukcja czyszczenia Czyść miękką, suchą szmatką. Zawsze wyłączaj zasilanie elektryczne przed czyszczeniem

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek