SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Salvatori Silo Zobacz większe

Lampa wisząca Salvatori Silo

KOD: 250sdsalvatorisilo

ID: 93787

Rok produkcji2016
Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantDavid Lopez Quincoces
ProducentSalvatori
MateriałNaturalny kamień
MateriałMarmur
MateriałKamień
Kraj pochodzeniaWłochy
CenaCena od 675.00 EUR

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Salvatori Silo

Marmurowa lampa wisząca

Projektant: David Lopez Quincoces
Rodzaj: Lampa wisząca
Rok produkcji: 2016

Opis

Prosty cylinder jest idealnym punktem wyjścia dla pięknego obiektu wyrzeźbionego z kamienia, a nie materiału, który od razu przychodzi na myśl, gdy mówimy o oświetleniu.
Hiszpański architekt i projektant David Lopez Quincoces uczynił go jednak oszałamiającą rzeczywistością dzięki Silo lampa wisząca.
Dostępna zarówno w klasycznej wersji Bianco Carrara, jak iw ciepłych, ciemnych odcieniach Pietra d'Avola, emanuje pięknym miękkim i uwodzicielskim światłem. Można ją skonfigurować jako pojedynczą lampę lub jako klaster lub, w przypadku prawdziwego showstoppera, jako żyrandol złożony z 26 oddzielnych lamp.

Pojedyncza lampa silosowa
Średnica 6 x wysokość 25 cm (2 3/8 x 9 7/8”)
Materiał: marmur Bianco Carrara lub wapień Pietra d'Avola

Klaster silosowy
Składa się z trzech lamp zawieszonych na pojedynczej rozetce sufitowej z malowanej stali .
Średnica każdej lampy: 6 x wysokość 25 cm (2 3/8 x 9 7/8”)
Materiał: marmur Bianco Carrara lub wapień Pietra d'Avola

Żyrandol silosowy
) Składa się z 26 lamp, każda o średnicy 6 cm x wysokość 25 cm (2 3/8 x 9 7/8”)
Materiał: marmur Bianco Carrara lub wapień Pietra d'Avola

David Lopez Quincoces

David Lopez Quincoces - zdjęcie projektantaDavid Lopez Quincoces, urodzony w Hiszpanii w 1980 roku, w 2004 roku uzyskał dyplom w dziedzinie sztuki na „Uniwersytecie Complutense w Madrycie”, a następnie studia magisterskie z projektowania wnętrz w „Polictecnico di Milano”.
Mieszkał w Mediolanie od 2005 roku, kiedy rozpoczął współpracę z Piero Lissonim przy licznych projektach wnętrzarskich i architektonicznych, takich jak
salony, stoiska targowe, apartamenty prywatne, biura, hotele i ośrodki wypoczynkowe, zarówno we Włoszech, jak i za granicą.
Dwa lata później otworzył własną pracownię ( Quincoces-Drago & partnerzy ) z siedzibą w Madrycie i Mediolanie, gdzie dziś zajmuje się architekturą, grafiką, projektowaniem wnętrz i wzornictwem przemysłowym.

Filmy

Tagi

Salvatori, David Lopez Quincoces; Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Marmurowe lampy wiszące, Kamienne lampy wiszące, Kamień naturalny Lampy wiszące; Lampy wiszące Direct Light

Napisz opinię

Lampa wisząca Salvatori Silo

Lampa wisząca Salvatori Silo

Prosty cylinder jest idealnym punktem wyjścia dla pięknego obiektu wyrzeźbionego z kamienia, a nie z materiału, który od razu przychodzi na myśl, gdy mówimy o oświetleniu. Hiszpański architekt i projektant David Lopez Quincoces uczynił go jednak oszałamiającą rzeczywistością dzięki Silo lampa wisząca. Dostępna zarówno w klasycznej wersji Bianco Carrara, jak iw ciepłych, ciemnych tonacjach Pietra d'Avola, emanuje pięknym miękkim i uwodzicielskim światłem. Można ją skonfigurować jako pojedynczą lampę lub jako klaster, lub jako żyrandol złożony z 26 oddzielnych lamp. Pojedyncza lampa Silo Średnica 6 x wysokość 25 cm (2 3 /8 x 9 7/8”) Materiał: marmur Bianco Carrara lub wapień Pietra d'Avola Klaster silosowy Składa się z trzech lamp zawieszonych na pojedynczej rozetce sufitowej z malowanej stali. Średnica każda lampa: 6 x wysokość 25 cm (2 3/8 x 9 7/8”) Materiał: marmur Bianco Carrara lub wapień Pietra d'Avola Żyrandol Silo Złożony z 26 lamp, każda ze średnica 6 cm x wysokość 25 cm (2 3/8 x 9 7/8”) Materiał: marmur Bianco Carrara lub wapień Pietra d'Avola

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek