SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa wisząca Oblure Mondo Zobacz większe

Lampa wisząca Oblure Mondo

KOD: 250sdAFMO2003

ID: 93485

Rodzaj lampyLampa wisząca
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantAntonio Facco
ProducentOblure
MateriałSzkło
MateriałMetal
MateriałSzkło opalowe
MateriałStal
Kraj pochodzeniaSzwecja

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Oblure Mondo

Lampa wisząca ze szkła i stali

Projektant: Antonio Facco
Rodzaj: Lampa wisząca
Kod produktu: AFMO2003

Opis

Zawieszka MONDO ma klasyczną duszę, ale współczesne ambicje. Łączy fizyczny obraz planety z abstrakcyjną koncepcją oryginalności zaprogramowaną przez patrzącego. Możliwość interakcji z lampą oferuje użytkownikowi nieskończony dialog. Nakładające się wzory kontrolują efekt świetlny poprzez ruch metalicznego rozwarstwienia, którego percepcja zmienia się w zależności od konfiguracji.

E27 (non incluso) max. 40W, 220-240V, IP20

Antonio Facco

Antonio Facco - zdjęcie projektantaANTONIO FACCO (Włochy) urodził się w Mediolanie w 1991 roku. Od początku zawsze przywiązywał wielką wagę do ewolucji współczesnego designu i komunikacji. Poprzez analizę zachowań i nawyków nowych pokoleń czerpie wskazówki i inspiracje do własnych badań i projektów. W ten sposób tworzenie i rozwój jego pracy nigdy nie jest oczywiste, ale jest syntezą procesu wrażliwych badań zintegrowanych z badaniem nowych systemów informacyjnych i produkcyjnych.
Jego studio w Mediolanie ma multidyscyplinarne podejście do kreatywnego projektu. Rozwijając propozycje i wyobrażenia dla różnych branż, takich jak wnętrza, produkt, grafika czy fotografia, ma możliwość proponowania zróżnicowanych, ale spójnych projektów, wykonawców tych samych badań. Antonio jest przekonany, że aby zdefiniować współczesną estetykę i konieczność, konieczne jest pojmowanie produktu nie tylko jako samego rezultatu projektu, ale zdefiniowanie go jednocześnie w ramach multidyscyplinarnego scenariusza, w którym produkt żyje. Ponadto istnieje ciągła potrzeba badania i projektowania realiów, które prowadzą człowieka do utożsamiania się z proponowanym kreatywnym wizerunkiem.
Antonio Facco ma 26 lat i współpracował już z wieloma architektami, projektantami i firmami z międzynarodowego sławę, takich jak Antolini, Bolon, Cappellini, AgustaWestland, Mohm, tworzących aranżacje i wystawiających się w głównych dzielnicach projektowych na całym świecie. Bardzo ważna dla Antonio Facco jest współpraca z Giulio Cappellinim, słynnym dyrektorem artystycznym, uznanym trendsetterem i międzynarodowym łowcą talentów. Giulio Cappellini, po rozpoznaniu młodego projektanta, opisuje go dziś następująco: „jeden z najciekawszych przedstawicieli nowego trendu włoskiego designu i nowych wschodzących talentów”. Oprócz projektowania niektórych produktów do kolekcji Cappellini, Antonio współpracuje z kierownictwem artystycznym przy projektach tworzenia i komunikacji.

Filmy

Tagi

ZAMKNIĘTY, Antonio Facco, Mondo, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy wiszące, lampa wisząca, Współczesne lampy wiszące w stylu; Metalowe lampy wiszące, Lampy wiszące ze stali, Szklane lampy wiszące, Lampy wiszące ze szkła i stali, Lampy wiszące ze szkła opalowego; Lampy wiszące światła bezpośredniego i pośredniego

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Jeśli jesteś zainteresowany plikami / modelami tego produktu napisz na [email protected]*

Karty techniczne

Modele 3D

* dostępność plików i modeli na zapytanie

Napisz opinię

Lampa wisząca Oblure Mondo

Lampa wisząca Oblure Mondo

Zawieszka MONDO ma klasyczną duszę, ale współczesne ambicje. Łączy fizyczny obraz planety z abstrakcyjną koncepcją oryginalności zaprogramowaną przez patrzącego. Możliwość interakcji z lampą oferuje użytkownikowi nieskończony dialog. Nakładające się wzory kontrolują efekt świetlny poprzez ruch metalicznego rozwarstwienia, którego percepcja zmienia się w zależności od konfiguracji. E27 (non incluso) max. 40W, 220-240V, IP20

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek