SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Regał USM USM Haller E Zobacz większe

Regał USM USM Haller E

KOD: 250sdusmusmhallere

ID: 143259

Rodzaj meblaRegał
ProducentUSM

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

USM USM Haller E

Regał modułowy z wbudowanym oświetleniem

Rodzaj: Regał

Opis

Kilka niezależnie sterowanych obwodów otwiera nieograniczone możliwości w projektowaniu oświetlenia: Delikatne przyciemnianie od pełnej jasności – dla znakomicie zaaranżowanej elegancji.
Pożądane piękno rzeczy można ujawnić tylko przy odpowiednim oświetleniu. W gablotach, drzwiach poszerzanych lub półkach kątowych światło zapewnia pochlebne akcenty w Twoim salonie, muzeum, sklepie koncepcyjnym i sklepie w sklepie – wszędzie tam, gdzie wymagane jest przechowywanie i doskonała prezentacja produktów.
USM Haller w najczystszej postaci , wyposażone tylko w szklane półki i drzwi. Światła skierowane do tyłu zwracają uwagę na otoczenie; dyskretnie umieszczone oświetlenie ekspozycyjne zapewnia selektywne akcenty. Od oświetlenia cenionego muzeum przez dom rodzinny po modny bar miejski – zintegrowane oświetlenie nadaje pozornie znajomy, niewyobrażalny klimat poezji.

Rewolucyjny: energia przepływa przez konstrukcję nośną do dowolnego miejsca w Twoje meble. Bezprzewodowe, ściemniane, energooszczędne, modułowe.
Światło to coś więcej niż tylko piękny blask. Rozświetla, dodaje ciepła, wyostrza naszą percepcję. To także z natury rzeczy zmienia. Światło i energia są teraz integralnymi składnikami mebli modułowych USM Haller, oświetlając drogę do Twojego twórczego potencjału. Umieść to, co kochasz w nowym świetle!
Zasilacz jest rewolucyjny: nie wymaga kabli. Dzięki udoskonaleniom kuli, łącznika i rury przepływ energii jest zintegrowany z konstrukcją mebla. Wkładki świetlna i USB, które są zatrzaskiwane na miejscu równo z rurką, są praktycznie niewidoczne po wyłączeniu. Intrygująca jest różnorodność zastosowań – wkłady świetlne mogą oświetlić sam mebel lub pomieszczenie, w którym się on znajduje, a praktyczna ładowarka USB zasila urządzenia mobilne. Innowacyjne e-Elements rzucają klasykę w zupełnie nowym świetle. Bądź kreatywny!

Filmy

Tagi

USM, USM Haller E, Regały, Meble biurowe, Systemy i regały magazynowe, Regały biurowe, Regały, Regały biurowe, Regały w stylu współczesnym, Regały metalowe, Regały, Regały segmentowe, Regały na książki na zamówienie, Regały z wbudowanym oświetleniem,

Napisz opinię

Regał USM USM Haller E

Regał USM USM Haller E

Kilka niezależnie sterowanych obwodów otwiera nieograniczone możliwości w projektowaniu oświetlenia: Delikatne przyciemnianie od pełnej jasności – dla znakomicie zaaranżowanej elegancji. Pożądane piękno rzeczy można ujawnić tylko przy odpowiednim oświetleniu. W gablotach, drzwiach poszerzanych lub półkach kątowych światło zapewnia pochlebne akcenty w Twoim salonie, muzeum, sklepie koncepcyjny...
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek