SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Roche Bobois Steeple Zobacz większe

Krzesło Roche Bobois Steeple

KOD: 250sdrocheboboissteeple

ID: 141322

Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentRoche Bobois

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Roche Bobois Steeple

Krzesło tapicerowane tkaniną

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Enrico Franzolini

Dane techniczne

Szer. 56 x wys. 77 x gł. 58 cm (22" szer. 30,3" wys. x 22,8" gł.)

Opis

Projektant Enrico Franzolini stworzył tę kolekcję krzeseł, które są całkowicie tapicerowane tkaniną lub skórą. Miękki kształt rozciąga się wokół oparć i podłokietników oraz w dół nóg do chromowanych nóżek, nadając krzesłu bardzo zachęcający wygląd.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
Krzesło ze strukturą z litego drewna bukowego i sklejka, wyściełana i tapicerowana tkaniną, skórą lub tkaniną technologiczną skóropodobną (dostępny w wielu kolorach). Podstawa nóg: chromowana, chromowana na czarno lub złocona.
Wyprodukowano w Europie

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Roche Bobois, Enrico Franzolini, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesło, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z tkaniny, Krzesła tapicerowane

Napisz opinię

Krzesło Roche Bobois Steeple

Krzesło Roche Bobois Steeple

Projektant Enrico Franzolini stworzył tę kolekcję krzeseł, które są całkowicie tapicerowane tkaniną lub skórą. Miękki kształt rozciąga się wokół oparć i podłokietników oraz w dół nóg do chromowanych nóżek, nadając krzesłu bardzo zachęcający wygląd. SZCZEGÓŁY PRODUKTU Krzesło ze strukturą z litego drewna bukowego i sklejka, wyściełana i tapicerowana tkaniną, skórą lub tkaniną technologiczną sk...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek