SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Roche Bobois Steeple Zobacz większe

Stołek Roche Bobois Steeple

KOD: 250sdrocheboboissteeple

ID: 141121

Rodzaj meblaStołek
ProjektantEnrico Franzolini
ProducentRoche Bobois

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Roche Bobois Steeple

Wysoki stołek z tkaniny z podnóżkiem

Rodzaj: Stołek
Projektant: Enrico Franzolini

Dane techniczne

dł. 48 x wys. 109 x gł. 52 cm (18,9"dł.x 42,9"wys.x 20,5"gł.)

Opis

Projektant Enrico Franzolini stworzył tę kolekcję krzeseł, które są całkowicie tapicerowane tkaniną lub skórą. Miękki kształt rozciąga się wokół oparć i podłokietników oraz w dół nóg do chromowanych nóżek, nadając krzesłu bardzo zachęcający wygląd.
Powłoka tego stołka jest wyposażona w mechanizm podnoszenia i opuszczania butli gazowej. Konstrukcja jest wykończona zakrzywionym podnóżkiem i okrągłą podstawą, aby zapewnić stabilność.

SZCZEGÓŁY PRODUKTU
Drewno użyte do produkcji tego produktu posiada certyfikat FSC. Ta etykieta certyfikacji gwarantuje, że drewno pochodzi z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony. Wybór tego produktu przyczynia się do ochrony lasów i bioróżnorodności.
Stołek ze skorupą z litego drewna bukowego i sklejki, wyściełany i tapicerowany tkaniną, skórą lub tkaniną technologiczną skóropodobną (dostępny w wielu kolorach). Podstawa chromowana, kol. czarny, z mechanizmem regulacji wysokości.
Wyprodukowano w Europie.

Enrico Franzolini

Enrico Franzolini - zdjęcie projektantaUrodzony w Udine w 1952 roku. Studiował we Florencji i ukończył architekturę na Uniwersytecie Weneckim. W 1972 został zaproszony na 36. Biennale Sztuki Zdobniczej w Wenecji, prezentując dwa obiekty wyprodukowane przez manufakturę szkła Livio Seguso na Murano. W 1978 roku jego pierwsza osobista wystawa w Galerii Plurima w Udine zapoczątkowała jego zainteresowanie architekturą minimalną. Jednocześnie jednak zainteresował się architekturą oraz projektowaniem wnętrz i produktów.

Filmy

Tagi

Roche Bobois, Enrico Franzolini, Wiesza, Stoły i krzesła, Taborety, Taboret, Stołki w stylu współczesnym, Taborety z tkaniny, Obrotowe Taborety, Wysokie Taborety, Tapicerowane Taborety, Taborety z podnóżkiem, Taborety z podnośnikiem gazowym,

Napisz opinię

Stołek Roche Bobois Steeple

Stołek Roche Bobois Steeple

Projektant Enrico Franzolini stworzył tę kolekcję krzeseł, które są całkowicie tapicerowane tkaniną lub skórą. Miękki kształt rozciąga się wokół oparć i podłokietników oraz w dół nóg do chromowanych nóżek, nadając krzesłu bardzo zachęcający wygląd. Powłoka tego stołka jest wyposażona w mechanizm podnoszenia i opuszczania butli gazowej. Konstrukcja jest wykończona zakrzywionym podnóżkiem i okr...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek