SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stolik kawowy Minotti Boden Zobacz większe

Stolik kawowy Minotti Boden

KOD: 250sdminottiboden

ID: 137335

Rok produkcji2018
Rodzaj meblaStolik kawowy
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentMinotti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Minotti Boden

Stolik kawowy

Rodzaj: Stolik kawowy
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2018

Opis

Rzeźba stołu z organicznej matrycy sygnowana przez Gordona Guillaumiera, projektanta kosmopolitycznego treningu powraca w zaktualizowanym wydaniu. 
Zachowując oryginalne nadruki związane z ideą kompaktowej i wykopanej bryły, nowa wersja podkreśla grę brył i pustych przestrzeni, wklęsłych i wypukłych kształtów, kontrastów między błyszczącą, lakierowaną piaskiem powierzchnią wewnętrzną a nieprzezroczystą na zewnątrz dąb w kolorze Moka. 
Dostępny w dwóch wysokościach i o różnych proporcjach, smuklejszy w wersji stolika bocznego i bardziej kompaktowy w rozwiązaniu stolika kawowego, Boden pokryty jest czarnym pâte de verre lub marmurowym blatem Zebrino.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Minotti, Gordon Guillaumier, Stoły i krzesła, Stoliki kawowe, Stolik kawowy, Stoliki kawowe w stylu współczesnym, Stoliki kawowe z drewna, Stoliki kawowe z marmuru, Stoliki kawowe z MDF, Stoliki kawowe z drewna inżynieryjnego, Stoliki kawowe z kamien

Napisz opinię

Stolik kawowy Minotti Boden

Stolik kawowy Minotti Boden

Rzeźba stołu z organicznej matrycy sygnowana przez Gordona Guillaumiera, projektanta kosmopolitycznego treningu powraca w zaktualizowanym wydaniu.  Zachowując oryginalne nadruki związane z ideą kompaktowej i wykopanej bryły, nowa wersja podkreśla grę brył i pustych przestrzeni, wklęsłych i wypukłych kształtów, kontrastów między błyszczącą, lakierowaną piaskiem powierzchnią wewnętrzną a nieprz...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek