SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Minotti Klasen Stool Zobacz większe

Stołek Minotti Klasen Stool

KOD: 250sdminottiklasenstool

ID: 137291

Rok produkcji2006
Rodzaj meblaStołek
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentMinotti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Minotti Klasen Stool

Stołek

Rodzaj: Stołek
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2006

Opis

Kolekcja Klasen obejmuje krzesło i taborety o kompaktowych wymiarach. Wyrafinowane krawieckie detale sprawiają, że jest bogaty, pomimo stonowanych rozmiarów i designu.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Minotti, Gordon Guillaumier, Klasen, Stoły i krzesła, Taborety, Taboret, Taborety w stylu współczesnym, Taborety designerskie, Skórzane Taborety, Garbowane Skórzane Taborety, Wysokie Taborety, Niskie Taborety

Napisz opinię

Stołek Minotti Klasen Stool

Stołek Minotti Klasen Stool

Kolekcja Klasen obejmuje krzesło i taborety o kompaktowych wymiarach. Wyrafinowane krawieckie detale sprawiają, że jest bogaty, pomimo stonowanych rozmiarów i designu...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek