SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Minotti Cortina Chair Outdoor Zobacz większe

Krzesło Minotti Cortina Chair Outdoor

KOD: 250sdminotticortinachairoutdoor

ID: 137286

Rok produkcji2012
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentMinotti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Minotti Cortina Chair Outdoor

Krzesło zewnętrzne

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2012

Opis

Ten sam efekt groszkowania zastosowano również w przypadku krzeseł Cortina, które dzięki swojej wszechstronności stały się ponadczasowym faworytem w kolekcji Minotti. W wersji outdoorowej poduszkę oparcia fotela przeprojektowano i odpowiednio zmodyfikowano za pomocą nierdzewnych mosiężnych zatrzasków, aby mocno przylegała do metalowej ramy. Zdejmowane pokrycie dostępne jest w szerokiej gamie ekskluzywnych tkanin i kolorów, przetestowanych specjalnie pod kątem wytrzymałości i noszenia na zewnątrz.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Minotti, Gordon Guillaumier, Cortina, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesło, Krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła designerskie, Style Krzesła ogrodowe, Design Krzesła ogrodowe, Tkanina Krzesła ogrodowe

Napisz opinię

Krzesło Minotti Cortina Chair Outdoor

Krzesło Minotti Cortina Chair Outdoor

Ten sam efekt groszkowania zastosowano również w przypadku krzeseł Cortina, które dzięki swojej wszechstronności stały się ponadczasowym faworytem w kolekcji Minotti. W wersji outdoorowej poduszkę oparcia fotela przeprojektowano i odpowiednio zmodyfikowano za pomocą nierdzewnych mosiężnych zatrzasków, aby mocno przylegała do metalowej ramy. Zdejmowane pokrycie dostępne jest w szerokiej gamie...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek