SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel Minotti Cortina Armchair Outdoor Zobacz większe

Fotel Minotti Cortina Armchair Outdoor

KOD: 250sdminotticortinaarmchairoutdoor

ID: 137253

Rok produkcji2012
Rodzaj meblaFotel
ProjektantGordon Guillaumier
ProducentMinotti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Minotti Cortina Armchair Outdoor

Fotel zewnętrzny

Rodzaj: Fotel
Projektant: Gordon Guillaumier
Rok produkcji: 2012

Opis

Fotel Cortina, wprowadzony na rynek w 2005 roku, stał się ikonicznym wyrazem stylu Minotti. Jego rama z siatki drucianej jest tak lekka, że ​​wydaje się przeczyć grawitacji, a teraz nabiera nowej osobowości dzięki wprowadzeniu pomalowanego na biało wykończenia z teksturą młotkowaną. Ta nowa wersja fotela Cortina znacznie rozszerza zakres możliwych zastosowań, zarówno w domu, oferując różnorodne opcje łączenia ze wszystkimi sofami z kolekcji Minotti; a także na zewnątrz – w parze z sofą Alison Iroko Outdoor. Dynamiczny kształt stelaża i niezwykła faktura sofy Cortina Outdoor tworzą przyjemne tło dla poduszek oparciowych, specjalnie zmodyfikowanych pod kątem doskonałego mocowania do stelaża. Wszystkie poduszki pokryte są białym płótnem bawełnianym, pokrytym wodoodporną powłoką. Całkowicie zdejmowana tkanina obiciowa jest dostępna w ekskluzywnej gamie tkanin i kolorów, przetestowanych pod kątem odporności na warunki zewnętrzne.

Gordon Guillaumier

Gordon Guillaumier - zdjęcie projektantaUrodzony na Malcie w 1966 r. W 1989 r. przeniósł się do Mediolanu, aby studiować wzornictwo przemysłowe i zarządzanie wzornictwem; później pracował z architektem Rodolfo Dordoni.
W 2002 roku, po pracy jako niezależny projektant, otworzył własne biuro w Mediolanie.
Wykonał kilka zleceń dla Driade w zakresie zarządzania projektami i doradztwa artystycznego , za Dornbracht Interiors i akcesoria 2Link, kuchnie Rational i Elt, meble ogrodowe Roda i wreszcie designerskie uchwyty dla Pamar.
Oprócz swojej pracy doradczej, Gordon pracuje jako projektant w zakresie mebli, oświetlenia i galanterii towary dla firm z branży: Bosa, CasaMilano, Desalto, DeVecchi, Elica, FontanaArte, Foscarini, Frag, Matteo Grassi, Mazzega, Minotti, Montina, Nobili Rubinetti, Pamar, PaolaC, Roda i Varaschin.

Filmy

Tagi

Minotti, Gordon Guillaumier, Cortina, Meble ogrodowe, Sofy i fotele, Łatwe krzesła, Niskie krzesła wypoczynkowe, Łatwe krzesło, Niskie krzesła wypoczynkowe, Krzesła w stylu współczesnym, Projektowe fotele, Fotele tapicerowane, Łatwe krzesła, Łatwe kr

Napisz opinię

Fotel Minotti Cortina Armchair Outdoor

Fotel Minotti Cortina Armchair Outdoor

Fotel Cortina, wprowadzony na rynek w 2005 roku, stał się ikonicznym wyrazem stylu Minotti. Jego rama z siatki drucianej jest tak lekka, że ​​wydaje się przeczyć grawitacji, a teraz nabiera nowej osobowości dzięki wprowadzeniu pomalowanego na biało wykończenia z teksturą młotkowaną. Ta nowa wersja fotela Cortina znacznie rozszerza zakres możliwych zastosowań, zarówno w domu, oferując różnorod...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek