SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Ławka Minotti Fynn Saddle Hide Zobacz większe

Ławka Minotti Fynn Saddle Hide

KOD: 250sdminottifynnsaddlehide

ID: 137108

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaŁawka
ProjektantGamFratesi
ProducentMinotti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Minotti Fynn Saddle Hide

Ławka z garbowanej skóry

Rodzaj: Ławka
Projektant: GamFratesi
Rok produkcji: 2020

Opis

Tapicerowana skórzana lub materiałowa ławka z drewnianą podstawą.

Skandynawskie walory spotykają się z włoską tradycją w Fynn, projekcie powstałym z połączenia szlachetnej stolarki w drewnianych elementach i wyszukanej tapicerki z tkaniny lub siodła. 
Identyfikacyjnym elementem foteli Fynn jest podłokietnik, wydłużony i lekko zakrzywiony, zaokrąglony i gładki w dotyku, w 100% ręcznie robiony. Jego precyzyjna, dobrze zdefiniowana linia identyfikuje całą rodzinę siedzeń, w dwóch wersjach Fynn i Fynn Saddle-Hide. Pokryta ekskluzywnymi tkaninami i skórami siodłowymi z kolekcji, w pełni wyraża wysoki poziom eleganckiego procesu krawieckiego, który zawsze był znakiem rozpoznawczym Minotti. 
Rodzina obejmuje fotele, fotele do salonu i jadalni, ławki, pufy i stoliki kawowe.
Fotel i małe foteliki Fynn charakteryzują się ultralekką estetyką z minimalną ramą z drewna jesionowego z wykończeniem w kolorze lukrecji . Zawiera wyściełaną poduszkę siedziska i oparcia, zaprojektowaną jako jeden element. Nieformalny rygor, z jakim Fynn przyjmuje tapicerowany element, projektuje wygodne siedzisko, które prawie obejmuje ciało, otulając je ciepłem drewnianej konstrukcji.
W wersji Fynn Saddle-Hide, pojedynczy element ze skóry siodła zawiera oba elementy. siedzisko i oparcie. Fotel i fotelik wypoczynkowy mają oddzielną wyściełaną amortyzację, która jest opcjonalna w małym foteliku do jadalni. 
Pokrycie ze skóry siodłowej jest dostępne w szerokiej palecie kolorów, od burgunda po jesion, gołębi szary, szałwię, błoto, mokę, czerń, bułgarską czerwień, zieleń mchu, zieleń, cynę, korten, biel i szarość.
Fynn zaprojektowany do jadalni obejmuje wersję z w pełni wyściełaną skorupą i alternatywnie wersję Saddle-Hide z poduszkami lub bez.
Rodzinę siedzeń Fynn uzupełnia podnóżek i kilka różnych ławek rozmiary, wszystkie z poduszką, z wyjątkiem ławek w wersji Saddle-Hide, które mają strukturę z lekko wklęsłym blatem, w połączeniu z pokryciem ze skóry siodłowej, która otula ją jak wykwintna skóra. 
Stoliki do kawy mają tę samą linię, co drewniany podłokietnik, który tworzy lekkie zakrzywienie, które można znaleźć również w częściach konstrukcyjnych i bocznych. Centralną część stolika kawowego podkreśla obecność blatu z marmuru Calacatta, tworząc wyrafinowane połączenie materiałów.

GamFratesi

GamFratesi - zdjęcie projektantaStudio Gamfratesi zostało założone w 2006 roku przez duńskiego architekta Stine Gam i włoskiego architekta Enrico Fratesi. studio ma swoją siedzibę w Kopenhadze.
Projekt GamFratesi czerpie twórczą siłę z połączenia tradycji i odnowy oraz eksperymentalnego podejścia do wybranych materiałów i technik. Ze swoim podwójnym, tradycyjnym pochodzeniem, Stine Gam i Enrico Fratesi czerpią z klasycznej duńskiej tradycji meblarskiej i rzemieślniczej, a także z klasycznego włoskiego podejścia intelektualnego i konceptualnego. Zrozumienie tradycji i aktywne odniesienie się do niej w warsztacie umożliwia jej rozwijanie. Z tego międzykulturowego podłoża tworzą meble, które z szacunkiem odzwierciedlają tradycję, a jednocześnie zawierają unikalne historie, symbole i skojarzenia, często wyrażane w minimalistycznym idiomie. GamFratesi dąży do stworzenia mebli, które ilustrują proces i techniki, które go stworzyły, i które odzwierciedlają wytrwałe eksplorowanie zróżnicowanej strefy granicznej między harmonią a dysharmonią.
GamFratesi otrzymał długą listę nagród za swoją pracę, takich jak: „Planken Ud Prisen” / „Walk the Plank Award”, „Best Upcomming Designer in Denmark” Bolig Magazine 2008, III nagroda w konkursie „Vico Magistretti” De Padova 2007, II nagroda w konkursie Erik Jorgensen 2007, itd. Wyselekcjonowani i uczestniczący w licznych wystawach na całym świecie; Mediolan, Sztokholm, Kopenhaga, Kolonia, Nowy Jork, Szanghaj, Londyn Berlin itd.

Filmy

Tagi

Minotti, GamFratesi, Fynn, Stoły i krzesła, Ławki wewnętrzne, Ławka, Styl Współczesny Ławki wewnętrzne, Skórzane Ławki wewnętrzne, Garbowana Skóra Ławki wewnętrzne, Drewno Ławki wewnętrzne, Jesion Ławki wewnętrzne

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek