SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel JCP Universe Osforth Zobacz większe

Fotel JCP Universe Osforth

KOD: 250sdjcpuniverseosforth

ID: 134760

Rok produkcji2016
Rodzaj meblaFotel
ProjektantEmanuele Magini
ProducentJCP Universe

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
JCP Universe Osforth

Fotel z włókna bambusowego z wysokim oparciem i podłokietnikami

Rodzaj: Fotel
Projektant: Emanuele Magini
Rok produkcji: 2016

Dane techniczne

wys.150cm x szer.59cm x gł.62-500cm

Opis

Osforth to majestatyczne krzesło w bajkowym stylu. Historia opowiedziana za pomocą luksusowego, tuftowanego dywanu w kolorze rubinu, zamkniętego w złotej ramie.

Materiały: ręcznie tkany czerwony dywan z Bamboo Silk na metalowej strukturze w matowym kolorze „szyty na miarę „złote wykończenie”.

Emanuele Magini

Emanuele Magini - zdjęcie projektantaEmanuele Magini urodził się w Arezzo w 1977 roku. W 2003 roku brał udział w 11. Biennale Artystów Śródziemnomorskich z projektem „Środek, forum dla pokoju w Jerozolimie”. Rok później ukończył Politechnikę w Mediolanie z pracą dyplomową na temat semiotyki świąt. Po ukończeniu studiów pracował w kilku różnych studiach projektowych i architektonicznych, takich jak Albera Monti & Associati oraz Studio Rotella. Pracował również w dziedzinie scenografii i scenografii dla Disney Italy oraz kilku niezależnych włoskich produkcji. . Zdobył kilka międzynarodowych nagród za wzornictwo, a jego produkty i projekty były publikowane w krajowych i międzynarodowych magazynach. W 2010 roku otworzył własne Studio. Pracuje dla kilku marek: Heineken, Campeggi, Seletti, Verona Fairs.

Tagi

JCP UNIVERSE, Emanuele Magini, Sofy i fotele, Fotele, Fotel, Fotele w stylu współczesnym, Fotele metalowe, Fotele z naturalnego włókna, Fotele z włókna bambusowego, Fotele z podłokietnikami, Fotele z wysokim oparciem

Napisz opinię

Fotel JCP Universe Osforth

Fotel JCP Universe Osforth

Osforth to majestatyczne krzesło w bajkowym stylu. Historia opowiedziana za pomocą luksusowego, tuftowanego dywanu w kolorze rubinu, zamkniętego w złotej ramie. Materiały : ręcznie tkany czerwony dywan z Bamboo Silk na metalowej strukturze w matowym kolorze „szyty na miarę „złote wykończenie...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek