SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sofa JCP Universe Orauro Zobacz większe

Sofa JCP Universe Orauro

KOD: 250sdjcpuniverseorauro

ID: 134758

Rok produkcji2016
Rodzaj meblaSofa
ProjektantEmanuele Magini
ProducentJCP Universe

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
JCP Universe Orauro

Sofa metalowa

Rodzaj: Sofa
Projektant: Emanuele Magini
Rok produkcji: 2016

Dane techniczne

wys.85cm x szer.247cm x gł.100cm

Opis

Orauro to transformacja idei sofy. Klasyczna capitonnée (czyli pikowana tapicerka) zostaje opróżniona: pozostaje tylko ślad po jej fałdach i objętości. Misterna i niezniszczalna klatka, sznurek złota i powietrza, który podkreśla istotę przedmiotu i podkreśla jego cenną duszę.

Materiały: metalowa konstrukcja w złotym wykończeniu „na miarę” .

Emanuele Magini

Emanuele Magini - zdjęcie projektantaEmanuele Magini urodził się w Arezzo w 1977 roku. W 2003 roku brał udział w 11. Biennale Artystów Śródziemnomorskich z projektem „Środek, forum dla pokoju w Jerozolimie”. Rok później ukończył Politechnikę w Mediolanie z pracą dyplomową na temat semiotyki świąt. Po ukończeniu studiów pracował w kilku różnych studiach projektowych i architektonicznych, takich jak Albera Monti & Associati oraz Studio Rotella. Pracował również w dziedzinie scenografii i scenografii dla Disney Italy oraz kilku niezależnych włoskich produkcji. . Zdobył kilka międzynarodowych nagród za wzornictwo, a jego produkty i projekty były publikowane w krajowych i międzynarodowych magazynach. W 2010 roku otworzył własne Studio. Pracuje dla kilku marek: Heineken, Campeggi, Seletti, Verona Fairs.

Filmy

Tagi

JCP UNIVERSE, Emanuele Magini, Sofy i fotele, Sofy, sofa, Sofy w stylu współczesnym, Sofy metalowe, Sofy 2-osobowe

Napisz opinię

Sofa JCP Universe Orauro

Sofa JCP Universe Orauro

Orauro to transformacja idei sofy. Klasyczna capitonnée (czyli pikowana tapicerka) zostaje opróżniona: pozostaje tylko ślad po jej fałdach i objętości. Misterna i niezniszczalna klatka, sznurek złota i powietrza, który podkreśla istotę przedmiotu i podkreśla jego cenną duszę. Materiały : metalowa konstrukcja w złotym wykończeniu „na miarę...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek