SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Flexform First Steps Outdoor Zobacz większe

Krzesło Flexform First Steps Outdoor

KOD: 250sdflexformfirststepsoutdoor

ID: 133552

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantChristophe Pillet
ProducentFlexform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Flexform First Steps Outdoor

Krzesło z polipropylenu z otwartym oparciem

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2020

Opis

Estetyka krzesła First Steps Outdoor wyraźnie odzwierciedla filozofię projektowania Christophe Pillet, który wyjaśnia: „Nie szukam niezwykłego, ale raczej tego, co piękne i zdolne rozpalić emocje w zwyczajności”.
To pełne pasji zgłębianie istoty rzeczy jest również w pełni rozwinięte w projekcie krzesła First Steps, którego liryczna prostota wydaje się wywodzić z archetypowego krzesła-obiektu.
Wężowata struktura, która wznosi się, tworząc metalowe oparcie ma pomalowane na biało lub polerowane wykończenie, podczas gdy ciasno tkany materiał siedziska jest w całości wykonany ręcznie z papierowego sznurka lub papierowego sznurka.
Ten sam wzór i materiały pojawiają się w stołku barowym, którego wyrafinowany wygląd przekłada się na niezaprzeczalną wszechstronność , dzięki czemu gustownie i dyskretnie pasuje do każdego wnętrza.

Konstrukcja ze stali nierdzewnej 316 z wykończeniem elektropolerowanym lub polerowanym; lub wykończenie proszkowo-epoksydowe w kolorze białym 100, czerwonym 405 lub zielonym khaki 705
Siedzisko ze stali nierdzewnej 316 z tkanym matowym sznurem polipropylenowym w kolorze naturalnym 8102, lód 8103, antracyt 8105 lub słomkowy 8101
Nóżki z odlewu aluminiowego z matowym, szczotkowanym lub polerowanym wykończeniem. Oparcie stóp na czubkach z termoplastycznego materiału
Pokrowiec z wodoodpornego materiału; pokrycie jest na życzenie, z dopłatą

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

Flexform, Christophe Pillet, First Steps Outdoor, Meble ogrodowe, Krzesła, Stoły i krzesła, Krzesła ogrodowe, Krzesło, Krzesło ogrodowe, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła metalowe, Krzesła stalowe, Krzesła plastikowe, Krzesła z polipropylenu (PP)

Napisz opinię

Krzesło Flexform First Steps Outdoor

Krzesło Flexform First Steps Outdoor

Estetyka krzesła First Steps Outdoor wyraźnie odzwierciedla filozofię projektowania Christophe Pillet, który wyjaśnia: „Nie szukam niezwykłego, ale raczej tego, co piękne i zdolne rozpalić emocje w zwyczajności. To pełne pasji zgłębianie istoty rzeczy jest również w pełni rozwinięte w projekcie krzesła First Steps, którego liryczna prostota wydaje się wywodzić z archetypowego krzesła-obiektu...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek