SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło Flexform Echoes Zobacz większe

Krzesło Flexform Echoes

KOD: 250sdflexformechoes

ID: 133519

Rok produkcji2020
Rodzaj meblaKrzesło
ProjektantChristophe Pillet
ProducentFlexform

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Flexform Echoes

Krzesło z podstawą na płozach

Rodzaj: Krzesło
Projektant: Christophe Pillet
Rok produkcji: 2020

Opis

Niewielka rodzina elementów do siedzenia z dużymi osobowościami przywołuje na myśl echa innych pozornie kontrastujących czasów i kultur – śródziemnomorskiej i skandynawskiej, zarówno rustykalnej, jak i delikatnej, déjà vu, a jednak ponadczasowej.
Jej konstrukcja wykazuje śmiały kontrast materiałowy: konstrukcja jest wykonana z eleganckiego metalu, podczas gdy siedzisko i oparcie są wykonane z drobno tkanego papieru lub papierowego sznurka – skomplikowane rzemiosło przypominające tradycyjne metody i nadal wykonywane w całości ręcznie.
Do fotela można dodać miękką poduszkę, aby zapewnić najwyższy komfort.

Konstrukcja metalowa z wykończeniem satynowym, chromowanym, czarnym chromem, polerowanym lub białym 100
Siedzisko / oparcie ze stali nierdzewnej 316 z plecionym sznurkiem z siatki; lub w czystej celulozie papierowej w kolorze naturalnym 4002 lub antracytowym 4005
Podparcie stóp na końcówkach z tworzywa termoplastycznego

Christophe Pillet

Christophe Pillet - zdjęcie projektantaPrzejrzystość wypowiedzi i poszukiwanie prostoty to kluczowe zasady: w pracy Christophe Pillet elegancja jest zoptymalizowana. Doskonałe opanowanie zmysłowości i wyrafinowania Pilleta uczyniło go jednym z nielicznych francuskich projektantów, którzy zdobyli światowe uznanie projektując hotele, butiki i realizując projekty artystyczne w USA, Wielkiej Brytanii i Japonii. Zdobył międzynarodowe uznanie za spektrum i jakość swoich dzieł. Architektura, przedmioty, meble, kierownictwo artystyczne, jego podpis niezmiennie kojarzy się z najlepszymi markami: Lacoste, Jean-Claude Jitrois, Catherine Malandrino, Lancel, Le Tannneur International.
Zakres i różnorodność jego projektów łączy wspólna cecha postawa, niezależna od skali. Niezależnie od tego, czy jest dyrektorem ds. designu w firmie Lacoste, czy też w długoletniej współpracy z Driade, Cappellini, Emu, Porro czy Serralunga, jego przemyślane interpretacje są świadectwem szyku wysokiego napięcia, wyróżniającego się zarówno precyzją, jak i rygorem. Jeśli istnieje „styl Pillet”, to jego zdolność do skrystalizowania w ramach projektu ekscytacji związanej z propozycją.

Filmy

Tagi

Flexform, Christophe Pillet, Echa, Krzesła, Stoły i krzesła, krzesło, Krzesła w stylu współczesnym, Krzesła z włókien naturalnych, Krzesła ze słomy, Krzesła linowe, Krzesła z podstawą sań

Napisz opinię

Krzesło Flexform Echoes

Krzesło Flexform Echoes

Niewielka rodzina elementów do siedzenia z dużymi osobowościami przywołuje na myśl echa innych pozornie kontrastujących czasów i kultur – śródziemnomorskiej i skandynawskiej, zarówno rustykalnej, jak i delikatnej, déjà vu, a jednak ponadczasowej. Jej konstrukcja wykazuje śmiały kontrast materiałowy: konstrukcja jest wykonana z eleganckiego metalu, podczas gdy siedzisko i oparcie są wykonane z...

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek