SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Półka Calligaris Bumper Zobacz większe

Półka Calligaris Bumper

KOD: 250sdCS/5090

ID: 131341

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaPółka
ProjektantBusetti Garuti Redaelli
ProducentCalligaris

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Calligaris Bumper

Metalowy wieszak na ubrania / półka ścienna

Rodzaj: Półka
Projektant: Busetti Garuti Redaelli
Rok produkcji: 2014
Kod produktu: CS/5090

Dane techniczne

11,50 x 70 x 10 cm

Opis

Półka, taca, wieszak na płaszcze… ile funkcji może pełnić tak kompaktowy przedmiot? BUMPER będzie zuchwałym i młodym passe-partout dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów.
BUMPER to pomysłowe i ironiczne akcesorium meblowe, które może być używane jednocześnie jako wieszak, półka lub taca: jego zakrzywiony metal konstrukcja kryje w dolnej części 4 haczyki, a na górze półkę/tacę, na której możesz trzymać drobne przedmioty, np. te, które chcesz mieć pod ręką wracając lub wychodząc z domu. Został pomyślany jako pomysł na urządzenie do przedpokoju, ale sprawdzi się również w każdym innym zakątku domu: w salonie, sypialni, a nawet kuchni czy łazience.
ZDERZAK należy do CODE, gamy wyposażenia dodatkowego zwyczajne, ironiczne i niesamowite dodatki zaprojektowane przez młode talenty włoskiego designu.

Filmy

Tagi

Calligaris, Busetti Garuti Redaelli, Systemy i jednostki do przechowywania, Wieszaki na ubrania, Półki ścienne, Przechowywanie i organizacja przestrzeni, wieszak na ubrania, półka ścienna, Wieszaki na ubrania w stylu współczesnym, Wieszaki na ubrania

Napisz opinię

Półka Calligaris Bumper

Półka Calligaris Bumper

Półka, taca, wieszak na płaszcze… ile funkcji może pełnić tak kompaktowy przedmiot? BUMPER będzie zuchwałym i młodym passe-partout dzięki szerokiej gamie dostępnych kolorów. BUMPER to pomysłowe i ironiczne akcesorium meblowe, które może być używane jednocześnie jako wieszak, półka lub taca: jego zakrzywiony metal konstrukcja kryje w dolnej części 4 haczyki, a na górze półkę/tacę, na której mo...
Negocjacja ceny

Aktualna cena: 0.00 zł

 

* Pola wymagane


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek