SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół Alcarol Poplar River Zobacz większe

Stół Alcarol Poplar River

KOD: 250sdalcarolpoplarriver

ID: 129396

Rok produkcji2019
Rodzaj meblaStół
ProjektantEleonora Dal Farra
ProjektantAndrea Forti
ProducentAlcarol

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alcarol Poplar River

Prostokątny stół do jadalni

Rodzaj: Stół
Projektant: Andrea Forti, Eleonora Dal Farra
Rok produkcji: 2019

Dane techniczne

wys. 75 cm

Personalizzabile / konfigurowalny

Opis

Stół do jadalni POPOLAR RIVER to stół wykonany z LITEGO DREWNA TOPOLOWEGO SPIRALNEGO o naturalnej powierzchni kory, zakonserwowanej w EKSTRACZYSTEJ ŻYWICY przypominającej wodę, z której powstało ich życie. Nogi są z BRĄZOWEJ STALI. Naturalna powierzchnia drewna nie jest pokryta żywicą na płaszczyznach przekroju, ponieważ alcarol zawsze używa selektywnej powłoki drewna z matowym efektem naturalnym.

Andrea Forti

Andrea Forti - zdjęcie projektantaAndrea Forti – architekt – urodził się w Dolomitach w 1981 roku. Następnie przeniósł się do Wenecji, gdzie w 2005 roku ukończył studia architektoniczne na IUAV. Natychmiastowe podjęcie współpracy z różnymi architektami i rzemieślnikami mebli jako projektant i prototyp, prostota i racjonalność, które kierują Andrea w projektach, to wpływy artystyczne i rzemieślnicze, które napędzają silny ładunek emocjonalny w jego pracy. Podczas rezydencji w Zalewie pielęgnował pasję do różnych form ekspresji artystycznej, jednocześnie kuratorując bardzo osobiste eksperymenty.
Spokojnie eklektyczny, niewierny gatunkom, technikom i stylom, brał udział w różnych sympozjach i wydarzeniach artystycznych z szeregiem indywidualne i zbiorowe wystawy malarstwa, rzeźby i instalacji. Wśród materiałów wykorzystywanych głównie w jego pracach pojawia się drewno, zawsze kochane i szanowane, teraz rzeźbione tradycyjnymi technikami, a następnie poddane eksperymentalnym procedurom.

Eleonora Dal Farra

Eleonora Dal Farra - zdjęcie projektantaEleonora Dal Farra – konserwator – urodziła się w Dolomitach w 1986 roku. W 2005 roku przeniosła się do Wenecji z pasji do sztuki i ukończyła Akademię Sztuk Pięknych. W 2007 roku współpracowała z artystą Odili Donaldem Oditą na 52. Międzynarodowej Wystawie Sztuki, pogłębiając percepcyjne zjawiska związane z kształtem i kolorem. W 2009 roku ukończył Odnowę Artystyczną, podejmując współpracę z różnymi usługami w szeregu warsztatów budowlanych i restauratorskich w całych Włoszech.
Eleonora zawsze uczestniczy w kursach, sympozjach i wydarzeniach artystycznych, uczestniczy i organizuje wystawy sztuki. W swoich przemówieniach i kreacjach zawsze stara się łączyć dziedzictwo i rzemiosło z bardziej swobodną i nieskrępowaną kreatywnością, badając i wykorzystując najstarsze techniki produkcyjne i wprowadzając je we współczesne procesy.

Tagi

Alcarol, Andrea Forti, Eleonora Dal Farra, Zarośl, Stoły i krzesła, Stoły, stół, Stoły w stylu współczesnym, Stoły z drewna, Stoły z litego drewna, Stoły z żywicy, Stoły z materiałów syntetycznych, Stoły z topoli, Stoły prostokątne, Stoły do ​​jadaln

Napisz opinię

Stół Alcarol Poplar River

Stół Alcarol Poplar River

Stół do jadalni POPOLAR RIVER to stół wykonany z LITEGO DREWNA TOPOLOWEGO SPIRALNEGO o naturalnej powierzchni kory, zakonserwowanej w EKSTRACZYSTEJ ŻYWICY przypominającej wodę, z której powstało ich życie. Nogi są z BRĄZOWEJ STALI. Naturalna powierzchnia drewna nie jest pokryta żywicą na płaszczyznach przekroju, ponieważ alcarol zawsze używa selektywnej powłoki drewna z matowym efektem natura...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek