SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stołek Alcarol Stump Willow Zobacz większe

Stołek Alcarol Stump Willow

KOD: 250sdalcarolstumpwillow

ID: 129384

Rok produkcji2014
Rodzaj meblaStołek
ProjektantEleonora Dal Farra
ProjektantAndrea Forti
ProducentAlcarol

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Alcarol Stump Willow

Stołek / stolik kawowy

Rodzaj: Stołek
Projektant: Andrea Forti, Eleonora Dal Farra
Rok produkcji: 2014

Dane techniczne

dł. 30 x szer. 30 x wys. 45 cm

Spersonalizowane / Konfigurowalne

Opis

PNIAK wykonany jest z LITEGO DREWNA (różne gatunki) z rodzimymi roślinami w naturalnej powierzchni kory, zakonserwowanymi w ŻYWICE EKSTRAKLEJOWEJ przypominającej wodę, z której powstało ich życie. Stołek wyposażony jest w obrotowe kółka lub filc schowany od spodu. Powierzchnia naturalnego drewna nie jest pokryta żywicą na płaszczyznach przekroju, ponieważ alcarol zawsze używa selektywnej powłoki drewna z matowym efektem naturalnym.

Andrea Forti

Andrea Forti - zdjęcie projektantaAndrea Forti – architekt – urodził się w Dolomitach w 1981 roku. Następnie przeniósł się do Wenecji, gdzie w 2005 roku ukończył studia architektoniczne na IUAV. Natychmiastowe podjęcie współpracy z różnymi architektami i rzemieślnikami mebli jako projektant i prototyp, prostota i racjonalność, które kierują Andrea w projektach, to wpływy artystyczne i rzemieślnicze, które napędzają silny ładunek emocjonalny w jego pracy. Podczas rezydencji w Zalewie pielęgnował pasję do różnych form ekspresji artystycznej, jednocześnie kuratorując bardzo osobiste eksperymenty.
Spokojnie eklektyczny, niewierny gatunkom, technikom i stylom, brał udział w różnych sympozjach i wydarzeniach artystycznych z szeregiem indywidualne i zbiorowe wystawy malarstwa, rzeźby i instalacji. Wśród materiałów wykorzystywanych głównie w jego pracach pojawia się drewno, zawsze kochane i szanowane, teraz rzeźbione tradycyjnymi technikami, a następnie poddane eksperymentalnym procedurom.

Eleonora Dal Farra

Eleonora Dal Farra - zdjęcie projektantaEleonora Dal Farra – konserwator – urodziła się w Dolomitach w 1986 roku. W 2005 roku przeniosła się do Wenecji z pasji do sztuki i ukończyła Akademię Sztuk Pięknych. W 2007 roku współpracowała z artystą Odili Donaldem Oditą na 52. Międzynarodowej Wystawie Sztuki, pogłębiając percepcyjne zjawiska związane z kształtem i kolorem. W 2009 roku ukończył Odnowę Artystyczną, podejmując współpracę z różnymi usługami w szeregu warsztatów budowlanych i restauratorskich w całych Włoszech.
Eleonora zawsze uczestniczy w kursach, sympozjach i wydarzeniach artystycznych, uczestniczy i organizuje wystawy sztuki. W swoich przemówieniach i kreacjach zawsze stara się łączyć dziedzictwo i rzemiosło z bardziej swobodną i nieskrępowaną kreatywnością, badając i wykorzystując najstarsze techniki produkcyjne i wprowadzając je we współczesne procesy.

Tagi

alcarol, Andrea Forti, Eleonora Dal Farra, Zarośl, Stoły i krzesła, Stołki, Stoły do ​​kawy, stołek, stolik, stołki w stylu współczesnym, Stołki w stylu współczesnym, Stołki z drewna, Stołki z żywicy, Stołki z materiałów syntetycznych, Inne materiały

Napisz opinię

Stołek Alcarol Stump Willow

Stołek Alcarol Stump Willow

PNIAK wykonany jest z LITEGO DREWNA (różne gatunki) z rodzimymi roślinami w naturalnej powierzchni kory, zakonserwowanymi w ŻYWICE EKSTRAKLEJOWEJ przypominającej wodę, z której powstało ich życie. Stołek wyposażony jest w obrotowe kółka lub filc schowany od spodu. Powierzchnia naturalnego drewna nie jest pokryta żywicą na płaszczyznach przekroju, ponieważ alcarol zawsze używa selektywnej powł...

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek