SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa przenośna Paola Lenti Lanterna Zobacz większe

Lampa przenośna Paola Lenti Lanterna

KOD: 250sdpaolalentilanterna

ID: 128453

Rodzaj lampyLampa przenośna
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantClaesson Koivisto Rune
ProducentPaola Lenti
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Paola Lenti Lanterna

Latarnia z tkaniny

Projektant: Claesson Koivisto Rune
Rodzaj: Lampa przenośna

Opis

Latarnia dostępna w wersji podłogowej/stołowej i do zawieszenia.

Struktura:
– stal nierdzewna AISI 304 dla wersji podłogowej/stołowej, lakierowana matowo w kolorze avorio lub grafitowym lub lakierowana w połysku (kolory referencyjne: próbka drewna Mano Lucida).
– aluminium w wersji zwieszanej, lakierowane matowo w kolorze avorio lub grafitowym lub lakierowane w połysku (kolory referencyjne: próbka drewna Mano Lucida).
Zaślepka : Tkanina Kimia.
Oprawa oświetleniowa: zmienne światło, moduł Led 2,5W/2700K.
Uwagi:
Akumulator jest zaprojektowany na sześć godzin autonomii przy maksymalnym natężeniu światła i może być ładowany za pomocą dołączonej ładowarki lub dowolnego innego urządzenia z męskim złączem USB. lampę do żądanego wspornika.
Ten produkt może być używany również w środowiskach wewnętrznych.(ccc333 )

Claesson Koivisto Rune

Claesson Koivisto Rune - zdjęcie projektantaClaesson Koivisto Rune to szwedzka firma architektoniczna założona w Sztokholmie w 1995 roku przez Mårtena Claessona, Eero Koivisto i Olę Rune. Rozpoczęte jako firma architektoniczna, obecnie jest uznanym na całym świecie, multidyscyplinarnym biurem z równym naciskiem zarówno na architekturę, jak i projektowanie.
Claesson Koivisto Rune było pierwszym szwedzkim biurem, które wystawiało się w międzynarodowej sekcji w Wenecji Biennale Architektury w 2004 r. Biuro otrzymało szereg nagród i wyróżnień, w tym prestiżową Red Dot w pięciu różnych kategoriach oraz Projektant Roku Elle Décor Italia, 2011 i 2014. 2020 Projektant Wnętrz Roku, Elle Deco Japonia.
Projekty Claessona Koivisto Rune znajdują się w kolekcjach międzynarodowych marek, takich jak Arflex, Boffi, Cappellini, Fontana Arte, Paola Lenti, Time & Style czy Wästberg. Niedawnym przykładem ich architektury jest hotel K5 w Tokio. 400-stronicowa monografia architektoniczna została opublikowana przez Birkhäuser w Bazylei w 2020 r.

Filmy

Tagi

Paola Lenti, Runa Claessona Koivisto, Meble ogrodowe, Latarnie, latarnia, Latarnie w stylu współczesnym, Lampiony z tkaniny

Napisz opinię

Lampa przenośna Paola Lenti Lanterna

Lampa przenośna Paola Lenti Lanterna

Latarnia dostępna w wersji podłogowej/stołowej i do zawieszenia. Konstrukcja: – stal nierdzewna AISI 304 dla wersji podłogowej/stołowej, lakierowana matowo w kolorze avorio lub grafitowym lub lakierowana na połysk (odniesienie kolory: próbka drewna Mano Lucida). – aluminium w wersji zwieszanej, lakierowane matowo w kolorze avorio lub grafitowym lub lakierowane w połysku (kolory referencyjne: próbka drewna Mano Lucida). Osłona przeciwsłoneczna : Tkanina Kimia. Oprawa oświetleniowa: zmienne światło, moduł Led 2,5W/2700K. Uwagi: Akumulator jest zaprojektowany na sześć godzin autonomii przy maksymalnym natężeniu światła i może być ładowany za pomocą dołączonej ładowarki lub dowolnego innego urządzenia z męskim złączem USB. Lampa wisząca jest wyposażona w przewód z przędzy linowej powiesić lampę na żądanym wsporniku. Ten produkt może być używany również we wnętrzach.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Skargi 17, 48-250 Głogówek