SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa stołowa Brokis Knot Battery Zobacz większe

Lampa stołowa Brokis Knot Battery

KOD: 250sdPC1249

ID: 115353

Rok produkcji2021
Rodzaj lampyLampa stołowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
PrzeznaczenieZewnętrzne
ProjektantChiaramonte Marin
ProducentBrokis
Kraj pochodzeniaCzechy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Brokis Knot

Lampa stołowa z dmuchanego szkła i metalu

Projektant: Chiaramonte Marin
Rodzaj: Lampa stołowa
Rok produkcji: 2021
Kod produktu: PC1249

Dane techniczne

ø 300 x wys. 420 mm

Opis

Knot Table Battery łączy szorstkie naturalne włókno z gładkim, przezroczystym ręcznie dmuchanym szkłem, aby stworzyć nowe nastroje w oświetleniu zewnętrznym. 
 
węzeł zbiór reprezentacyjnych światła bocznymi że przykładać dwóch materiałów znacząco odmienne. Projekt łączy szorstkie naturalne włókno z gładkim, przezroczystym dmuchanym szkłem, aby wywołać kontrast tak uderzający, jak dostojny. Pełne kule o różnych kształtach i rozmiarach są przeszyte mocnymi sznurami, które pozornie wciągają dno szkła do wewnątrz, aby uzyskać zdumiewający efekt plastiku. Źródło światła LED jest umieszczone w ładnej górnej pokrywie, która, podobnie jak końcówka przewodu, jest wykonana z wyrafinowanego metalu. Kolekcja składa się z czterech lamp wiszących o różnych kształtach, dostępnych w dwóch rozmiarach. 
Dostępne wersje lamp stołowych i wiszących.

Chiaramonte Marin

Chiaramonte Marin - zdjęcie projektantaPasja do przedmiotów rozumianych jako produkty przemysłowe jest spoiwem profesjonalnej współpracy pomiędzy Alfredo Chiaramonte i Marco Marin, promującej partnerów o tej samej nazwie Designstudio.
Różne działania doświadczane przez lata (wnętrza, grafika, projektowanie przemysłowe i oświetleniowe) doprowadzony do wiedzy mieszanej, zanieczyszczonej pomysłami rozwijanymi w wielu dziedzinach.
Długoletnie doświadczenie w pracy z hutami szkła Murano pozwoliło na połączenie dwóch pozornie odmiennych branż, tworząc gamę wyrobów szklanych dmuchanych przez Nasomoretti dla Emugroup, odpowiednio wiodące firmy w branży szkła Murano i mebli ogrodowych.
Alfredo Chiaramonte urodził się w Bolonii w 1961 roku i studiował na Wydziale Architektury Wenecji. Marco Marin urodził się w Wenecji w 1964 roku i ukończył Akademię Sztuk Pięknych ze specjalizacją w zakresie wzornictwa przemysłowego.
Pracowali ze znanymi firmami, takimi jak Miniforms, Emu Group, Bonaldo, Vistosi, Nasonmoretti, Andromeda International, Hoffman Italia , Renault Italia, Moulinex, Artificia, Gemina Publishing Group.
Wykładali w Europejskim Centrum Ochrony Dziedzictwa Architektonicznego w Wenecji.
Przez lata zdobyli wiele wyróżnień, a niektóre ich prace zostały wyeksponowane w stałych kolekcjach muzeów międzynarodowych, takich jak Museo Correr w Wenecji, Beaubourg w Paryżu, Moma w San Francisco i Biennale w Wenecji, kiedy współpracowali z Yoko Ono.

Filmy

Tagi

BROKIS, Chiaramonte Marin, węzeł, Oświetlenie zewnętrzne, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy stołowe, Lampy stołowe zewnętrzne, lampa stołowa, Lampa stołowa zewnętrzna, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe, Szklane lampy stołowe, Lampy stołowe z dmuchanego szkła, Lampy stołowe z oświetleniem pośrednim, Lampy stołowe LED, Bezprzewodowe lampy stołowe, Lampy stołowe w stylu współczesnym, Metalowe lampy stołowe zewnętrzne, Szklane lampy stołowe zewnętrzne, Lampy stołowe ze szkła dmuchanego na zewnątrz; Zewnętrzne lampy stołowe LED, Zewnętrzne lampy stołowe bezprzewodowe; Indirect Light Outdoor lampy stołowe

Napisz opinię

Lampa stołowa Brokis Knot Battery

Lampa stołowa Brokis Knot Battery

Knot Table Battery łączy grube naturalne włókno z gładkim, przezroczystym, ręcznie dmuchanym szkłem, aby tworzyć nowe nastroje w oświetleniu zewnętrznym. Największa Knot jest zbiorem okazałych lamp wiszących appose że dwa materiały radykalnie odmienne. Projekt łączy szorstkie naturalne włókno z gładkim, przezroczystym dmuchanym szkłem, aby wywołać kontrast tak uderzający, jak dostojny. Pełne kule o różnych kształtach i rozmiarach są przebijane przez solidne sznury, które pozornie wciągają dno szkła do wewnątrz, dając zdumiewający efekt plastiku. Źródło światła LED jest umieszczone w ładnej górnej pokrywie, która, podobnie jak końcówka przewodu, jest wykonana z wyrafinowanego metalu. Kolekcja składa się z czterech lamp wiszących o różnych kształtach, dostępnych w dwóch rozmiarach. Dostępne wersje lamp stołowych i wiszących.

Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek