SUPER DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Lampa podłogowa Edra Ines Zobacz większe

Lampa podłogowa Edra Ines

KOD: 250sdINES005-INES010

ID: 112239

Rodzaj lampyLampa podłogowa
PrzeznaczenieWewnętrzne
ProjektantJacopo Foggini
ProducentEdra
Kraj pochodzeniaWłochy

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Edra Ines

Lampa podłogowa z poliwęglanu

Projektant: Jacopo Foggini
Rodzaj: Lampa podłogowa
Kod produktu: INES005-INES010

Opis

Ines to lampa podłogowa o konstrukcji z ABS i stali, ręcznie malowana z efektem złota. Dostępny w dwóch rozmiarach. Abażury z białej bawełny. Oświetlenie E14.
Każda lampa z kolekcji Jacopo Foggini to inna rzeźba. Wysokość, szerokość, kształt i rozmieszczenie formowanego ręcznie materiału sprawiają, że każdy egzemplarz jest cenny i niepowtarzalny. Każda lampa ma swój własny charakter, stylowy i indywidualny.
Każde dzieło z Kolekcji Jacopo Foggini to rzeźba inna niż wszystkie. Niezbędna równowaga między technologią a pięknem, między rozsądkiem a natychmiastowym zachwytem.

Jacopo Foggini

Jacopo Foggini - zdjęcie projektantaUrodził się w Turynie w sierpniu 1966 r., obecnie jego adopcyjnym miastem jest Mediolan.
Kiedy Jacopo był młodym mężczyzną pracującym w rodzinnej branży tworzyw sztucznych, odkrył wszechstronność metakrylitu, materiału przemysłowego zwykle używanego do produkcji samochodów tylne światła. Zafascynowany niezwykłymi walorami estetycznymi i chromatycznymi tego podobnego do szkła, ale znacznie lżejszego materiału, na początku lat 90. zaczął eksperymentować z tą termoplastyczną żywicą. W swoim atelier za pomocą własnej maszyny wytwarza włókno z metakrylanu, które modeluje rękami, tworząc świetliste kształty i monumentalne dzieła - labirynty nitek w eleganckim, linearnym i poetyckim splocie barw.

Filmy

Tagi

edra, Jacopo Foggini, Oświetlenie wewnętrzne, Lampy podłogowe, lampa podłogowa, Lampy podłogowe w stylu współczesnym, Lampy podłogowe z tkaniny, Metalowe lampy podłogowe, Lampy podłogowe ze stali, Plastikowe lampy podłogowe, ABS lampy podłogowe, Lampy podłogowe z oświetleniem bezpośrednim i pośrednim, Ręcznie robione lampy podłogowe

Musisz się zalogować w celu pobrania załączników.    Zaloguj się

 

Szukasz innych plików / modeli tego produktu?

Napisz do nas, a pomożemy ci je znaleźć.

Napisz opinię

Lampa podłogowa Edra Ines

Lampa podłogowa Edra Ines

Ines to lampa podłogowa o konstrukcji z abs i stali, ręcznie malowana z efektem złota. Dostępny w dwóch rozmiarach. Abażury z białej bawełny. E14 Oświetlenie. Każda lampa z kolekcji Jacopo Foggini to inna rzeźba. Wysokość, szerokość, kształt i rozmieszczenie formowanego ręcznie materiału sprawiają, że każdy egzemplarz jest cenny i niepowtarzalny. Każda lampa ma swój własny charakter, stylowa i indywidualna. Każde dzieło z Kolekcji Jacopo Foggini to rzeźba inna niż wszystkie. Niezbędna równowaga między technologią a pięknem, między rozsądkiem a natychmiastowym zachwytem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek