STÓŁ KONFERENCYJNY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Stół konferencyjny USM USM KITOS CONFERENCE TABLE Zobacz większe

Stół konferencyjny USM USM KITOS CONFERENCE TABLE

KOD: 250sdusmusmkitosconferencetable

ID: 241672

Rok produkcji1989
ProducentUSM

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

USM USM KITOS CONFERENCE TABLE

Stół konferencyjny

Opis

Opcjonalna regulacja wysokości gwarantuje najlepszą ergonomię. Stabilny na każdej wysokości, stół spełnia wszystkie normy odporności na wibracje. I zapewnia największą możliwą przestrzeń na nogi. Stoły USM Kitos dostępne są z różnymi powierzchniami: MDF malowany proszkowo, szkło bezbarwne lakierowane od tyłu, szkło trawione z tyłu lakierowane, szkło transparentne, granit, linoleum, laminat oraz okleina olejowana i lakierowana.

Tagi

USM, USM Kitos Stół, Stoły konferencyjne, Sale konferencyjne i poczekalnie, Stół konferencyjny

Napisz opinię

Stół konferencyjny USM USM KITOS CONFERENCE TABLE

Stół konferencyjny USM USM KITOS CONFERENCE TABLE

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek